Більше третини українців бойкотують російські товари

Дата публікації
Перегляди
8161
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Більше третини українців бойкотують російські товари

Більше половини українців позитивно ставляться до бойкоту російських товарів / Фото: УНІАН

Більше половини респондентів вважають українське суспільство несправедливим.

52% українців позитивно або скоріше позитивно ставляться до бойкоту російських товарів, при цьому трохи більше третини респондентів, а саме 39%, відповіли, що самі їх бойкотують. Про це свідчать результати опитування, проведенного TNS.

Нейтральне ставлення до бойкоту висловили 16%, негативне - 39% респондентів.

Як йдеться в дослідженні політичних поглядів інтернет-користувачів в Україні, більше половини респондентів (53%) підтримують вступ України в ЄС, а 36% - ні. При цьому кількість прихильників ЄС знижується з Заходу (80%) на Схід (32%), а в гендерних показниках чоловіки (59%) виявилися більшими прихильниками вступу, ніж жінки (48%).

Респонденти також оцінили роль президента України в контексті конституційних змін. Кількість прихильників того, що президент повинен розділити владу з прем'єр-міністром, склала 31%. Проте 30% вважають, що президент має брати на себе всю повноту відповідальності за внутрішню і зовнішню політику.

Ще одне важливе питання стосувалося справедливості українського суспільства, яке лише близько 11% респондентів вважають справедливим. Більше половини (55%) вважають його несправедливим.

62% українців вважають, що найкращим інструментом внесення змін до Конституції є референдум. 17% визнають таким інструментом Верховну Раду.

Вибірка репрезентативна по регіонах і статево-віковій структурі для міст 50 тис+. Вибіркова сукупність - 1000 респондентів. Дослідження проводилося в Інтернеті серед користувачів віком 18-55 років.

Раніше повідомлялося, що українці дружно бойкотують російські товари.

Наступна публікація