Більшість делегатів ПАРЄ виступили проти зняття санкцій з Росії

Проте російське лоббі в організації посилюється.

У Страсбурзі завершилися дебати у Парламентській асамблеї Ради Європи з приводу зняття санкцій з Росії, йдеться у сюжеті ТСН.Ніч.

Більшість учасників виступили проти зняття санкцій з російської делегації, тож навряд чи вона повернеться до роботи в ПАРЄ.

Утім, за словами українського представника Володимира Ар'єва, кремлівське лоббі в ПАРЄ посилюється, і щоб йому протидіяти доведеться попрацювати.

Делегація Росії перебуває під санкціями ПАРЄ через анексію Криму та війну на сході України. Росіяни не мають права брати участь у місіях спостереження за виборами, бути доповідачами, а також представниками організації в інших європейських структурах. Окрім того, асамблея позбавила росіян права голосувати на засіданнях.

ВідеоРосійська делегація навряд чи повернеться до роботи в ПАРЄ

Як повідомлялося раніше, у щорічній доповіді генсека Ради Європи Турбйорна Ягланда не було згадок про порушення прав людини в Криму і на Донбасі. Це обурило українську делегацію в ПАРЄ.

Згодом у ПАРЄ вперше виступила депутат Надія Савченко. Вона заявила у Стразбурзі, що Росія повинна відповісти за порушення прав людини у Європейському суді. Наголосила на викраденні українців, в тому числі й кримських татар. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: