Більшість делегатів ПАРЄ виступили проти зняття санкцій з Росії

Проте російське лоббі в організації посилюється.

У Страсбурзі завершилися дебати у Парламентській асамблеї Ради Європи з приводу зняття санкцій з Росії, йдеться у сюжеті ТСН.Ніч.

Більшість учасників виступили проти зняття санкцій з російської делегації, тож навряд чи вона повернеться до роботи в ПАРЄ.

Утім, за словами українського представника Володимира Ар'єва, кремлівське лоббі в ПАРЄ посилюється, і щоб йому протидіяти доведеться попрацювати.

Делегація Росії перебуває під санкціями ПАРЄ через анексію Криму та війну на сході України. Росіяни не мають права брати участь у місіях спостереження за виборами, бути доповідачами, а також представниками організації в інших європейських структурах. Окрім того, асамблея позбавила росіян права голосувати на засіданнях.

Російська делегація навряд чи повернеться до роботи в ПАРЄ

Це питання розглядали на засіданні організації у Страсбурзі, й більшість учасників дебатів виступили проти. Дискусія завершилася годину тому. Утім, як зазначив голова української делегації Володимир Ар’єв, попереду нам ще належить добряче протидіяти кремлівському лобі, яке зараз значно посилюється. 

Як повідомлялося раніше, у щорічній доповіді генсека Ради Європи Турбйорна Ягланда не було згадок про порушення прав людини в Криму і на Донбасі. Це обурило українську делегацію в ПАРЄ.

Згодом у ПАРЄ вперше виступила депутат Надія Савченко. Вона заявила у Стразбурзі, що Росія повинна відповісти за порушення прав людини у Європейському суді. Наголосила на викраденні українців, в тому числі й кримських татар. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: