Більшість справ проти Порошенка – безперспективні – керівник слідчої групи ДБР Корецький

Більшість справ проти Порошенка – безперспективні – керівник слідчої групи ДБР Корецький

Після того, як він відмовився, керівництво запропонувало йому звільнитися, коли ж слідчий не погодився - вирішили скоротити його посаду.

80% справ, розслідуваних проти 5-го президента Петра Порошенка - безперспективні і мають бути закриті за відсутності складу злочину, але керівництво Державного бюро розслідувань наполягало на їх продовженні. Із такою заявою вийшов керівник слідчої групи ДБР Олег Корецький.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Після того, як він відмовився, керівництво запропонувало йому звільнитися, коли ж слідчий не погодився - вирішили скоротити його посаду. У ДБР дотримуються протилежної думки - заяви Корецького там назвали спекуляціями і звинуватили його в "зливі" матеріалів досудового розслідування. Мовляв, за понад рік, упродовж якого він опікувався справами проти Порошенка, Корецький не показав результатів роботи, тож важливі провадження передали іншим слідчим.

Загалом проти п'ятого президента відкрито 24 провадження. Частина з них уже закрита, по кількох оголошені підозри, але особисто Порошенкові

"З більшості цих проваджень були проведені всі слідчі дії, і орієнтовно в січні-лютому я підійшов до керівництва ДБР і доповів, що в ряді проваджень треба приймати рішення про закриття цих проваджень, адже складу злочину там немає. На що мені сказали - ні , треба продовжувати. Коли я сказав, що ми все ж таки будемо приймати ці рішення, мені сказали звільнятися. На моє логічне запитання чому - мені сказали, ми тебе не бачимо", – сказав керівник слідчої групи ДБР Олег Корецький.

Перш за все, через факти "зливу" службової інформації у кримінальних провадженнях, що знайшли своє підтвердження під час службового розслідування із застосуванням поліграфу.

Розголошення будь-якої службової інформації, щодо ходу досудових розслідувань є неприпустимим, адже в прямому сенсі "вбиває" будь-яку перспективу розслідування над якою працюють слідчі та оперативні підрозділи.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів