Більшість українців переконані, що українська має бути єдиною державною мовою

Дата публікації
Перегляди
2800
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Більшість українців переконані, що українська має бути єдиною державною мовою

Більшість українців бачать українську єдиною державною мовою / Фото: УНІАН

Державний статус російської мови підтримують 25,3% опитаних. 

Більшість українців виступають за те, щоб українська мова була єдиною державною в Україні. Про це говорять дані дані дослідження, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова, передає УНІАН.

Так, за українську як за єдину державну висловився 71% респондентів. При цьому 31,3% висловлюються також за те, щоб російська була офіційною у деяких регіонах.

Державний статус російської мови підтримують 25,3% опитаних жителів України.

За те, щоб лише українська мова була державною, виступають 95,7% жителів західного регіону, 87,1% - центрального регіону, 48,6% – південного регіону, 47,8% - східного регіону.

Державний статус російської мови підтримують 3,6% жителів західного регіону, 10,8% - центрального регіону, 42,9% – південного регіону, 47,6% -східного регіону.

Опитування проводилося з 25 по 29 квітня. У ньому взяли участь 2012 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України за винятком Криму за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.


Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2800
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація