Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Біля НАЗК з’явилися футбольні ворота і фігура Павелка

Активісти пропонували всім охочим забити гол картонному голові ФФУ.

Громадські активісти запропонували всім охочим пограти у футбол із картонною фігурою депутата і президента Федерації футболу України Андрія Павелка. Забити йому гол можна було під стінами НАЗК, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Таким чином ентузіасти підтримали антикорупційний орган, на який, за їхніми словами, тисне Павелко та його оточення. Через це слідчі Національної агенції з питань запобігання корупції та НАБУ не можуть закінчити розслідувати діяльність Павелка на посаді президента ФФУ та передати матеріали до суду.

ВідеоНАЗК та НАБУ перевіряють діяльність Павелка на посаді голови ФФУ

Пограти у футбол із картонною фігурою депутата Верховної Ради України, президентом Федерації футболу України Андрієм Павелком, під стінами НАЗК усім охочим запропонували сьогодні громадські активісти. Таким чином вони підтримали антикорупційний орган, на який, за їхніми словами, тисне Павелко та його оточення. 

НАЗК та НАБУ перевіряють діяльність Павелка на посаді голови ФФУ

За словами активістів, одночасно  обіймачи посади президента ФФУ та бюджетного комітету Верховної Ради Павелко через корупційні схеми привласнив 160 мільйонів гривень бюджетних коштів – це начебто були гроші, виділені на футбольні поля.

У травні Нацагентство з питань запобігання корупції анонсувало повну перевірку електронної декларації Андрія Павелка, який одночасно є президентом Федерації футболу України, народним депутатом від БПП і головою бюджетного комітету Верховної ради України. А в червні детективи Національного антикорупційного бюро України розпочали розслідування діяльності президента Федерації футболу України, народного депутата Андрія Павелка. НАБУ цікавлять факти можливого зловживання посадових осіб під час виділення коштів і закупівель за рахунок держбюджету.

Залиште свій коментар

Вибір редакції