Перейти до змісту
Біля телевежі в Києві активісти вимагали повернути українські канали на Сході

Біля телевежі в Києві активісти вимагали повернути українські канали на Сході

Майданівці хотіли зустрітися із керівником РРТ, якого називають ставлеником Клюєва

Активісти Майдану вимагали від керівництва концерну РРТ відновити мовлення українських каналів на Сході, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Вони пікетували центральну телевежу у Києві, на території якої знаходиться керівництво концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення.

Активісти вимагали зустрічі з начальником Олександром Півнюком, але його не було на місці. Тоді пікетники зв'язалися з ним телефоном з вимогою негайно прибути на роботу і зайнятися питаннями охорони систем зв'язку у східних областях України. Той відповів, що спільна робота із силовиками триває, але її деталі не можна розголошувати.

"Робиться ряд заходів, які я не можу озвучити вам, бо це інформація, яка може зашкодити інформаційному простору", - заявив Півнюк.

Проте пікетувальники не повірили керівнику.

"Він є ставлеником пана Клюєва (Андрія, екс-глави адміністрації Януковича, - ред.). Ми хотіли дізнатися, що фактично він зробив для відновлення телерадіомовлення на Сході України. Якщо він не каже силовикам, що йому потрібна допомога, то вони не можуть реагувати", - зауважив активіст Майдану Максим Токарєв.

Відео Активісти вимагають відновити українське мовлення на Сході

Як повідомлялося раніше, "1+1 медіа" відмовляється від показу фільмів та серіалів, що вихваляють російських військових, та закликає інші загальнонаціональні канали приєднатись до такої ініціативи.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин