Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Принаймні в шести обласних центрах сьогодні було свято.

Карнавали, фестивалі, шоу та концерти. Одразу кілька українських обласних центрів відсвяткували сьогодні свій день народження. Житомир, Луцьк, Миколаїв та навіть окупований Луганськ. Але наймасовішими та найцікавішими наші кореспонденти вважають святкування в Дніпрі та Вінниці, йдеться у ТСН.19:30.

Рекордною карнавальною ходою святкує Дніпро день міста. Десять тисяч учасників у колоні "I love Dnipro" - кожен у своєму образі. Святкова хода середмістям розтягується на кілька кілометрів. І не лише заради святкового настрою. Учасники ще й за гроші змагаються. Найкраща платформа з героями отримає 50 тисяч гривень. Стільки ж - стилізована колона. А за креативний костюм можна збагатитися на 10 тисяч гривень.

Не збитися з жодної ноти під час прогулянки Дніпром - масштабним музичним дефіле розпочинається всеукраїнський фестиваль оркестрів. Три сотні виконавців не лише грають улюблені хіти та марші, а й показують справжні шоу.

ВідеоОдразу кілька міст України відсвяткували свій день народження

Карнавали, фестивалі, шоу та концерти - одразу кілька українських обласних центрів відсвяткували сьогодні свій день народження. Житомир, Луцьк, Миколаїв та навіть окупований Луганськ. Але наймасовішими та найцікавішими наші кореспонденти вважають святкування у Вінниці та Дніпрі. 

Одразу кілька міст України відсвяткували свій день народження

Без музичних інструментів, проте з неабияким вокалом - на головній площі битва хорів. 13 колективів переспівують світові хіти. Найменшому учаснику всього вісім років.

А от Вінниця святкує рекордним гербом, лицарськими боями та фестивалем вуличної їжі. Відзначається 655-та річниця міста. Серед гостей - президент та прем’єр. У Петра Порошенка - подвійне свято. 34-та річниця сімейного життя. Весільний бум у Вінниці триває. На день міста взяли шлюб три десятки пар.

Рекордного розміру вишили герб Вінниці - шість метрів. Над ним працювали майже тиждень професійні вишивальниці – викладачі та студенти педуніверситету. Замість ниток майстрині використовували стрічку двох кольорів –  білий та червоний.

Для сильних тілом - лицарські бої, причому приміряти обладунки міг кожен. А от для сильних духом - фестиваль вуличної їжі із сотнями наїдків та напоїв.

Залиште свій коментар

Вибір редакції