Бійка у Раді: депутат від "Слуги народу" опинився у лікарні зі струсом мозку. Партія зробила заяву

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У політсилі заявляють про неприпустимість тиску на депутатів.

Народний депутат від "Слуги народу" Андрій Богданець опинився у лікарні з підозрою на струс мозку внаслідок бійки після засідання аграрного комітету у Верховній Раді.

Про це повідомила його колега по фракції Євгенія Кравчук.

"Ми заявляємо про неприпустимість будь-якого тиску на народних депутатів під час обговорення і ухвалення державних рішень, у тому числі й у першу чергу – із застосуванням сили. Ми нікому не дозволимо у неполітичний і непарламентський спосіб впливати на роботу представників народу України", – написала вона у Facebook.

"Слуга народу" у своїй заяві назвала інцидент свідомою провокацією, спрямованою на зрив законотворчого процесу і дестабілізацію ситуації в Раді.

"Дуже показовою для нас є кооперація у спробі зриву роботи комітету між представниками партій проросійського спрямування і політичних сил, які називають себе патріотичними", – йдеться у заяві.

Політсила звернулася до правоохоронців з вимогою належним чином відреагувати на інцидент, а до керівництва парламенту – із закликом забезпечити можливість стабільної роботи комітету з аграрної політики.

"У тому числі, шляхом тимчасового перенесення засідань у більш захищене приміщення та посилення охорони і забезпечення громадського порядку під час і в місці проведення засідань", – йдеться у повідомленні.

Заява фракції політичної партії «Слуга Народу» Сьогодні під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань...

Опубліковано Слуга Народу Середа, 11 грудня 2019 р.

Нагадаємо, 11 грудня у Верховній Раді після засідання комітету з питань аграрної та земельної політики сталася бійка між громадськими активістами та депутатами від "Слуги народу". Представники націоналістичної "Свободи", які були на засіданні в якості представників громадськості, почали битися зі "слугами народу". 

За словами журналіста Василя Пехньо, бійка сталася через те, що комітет мав розглядати правки до другого читання законопроєкту щодо ринку землі. Депутати від "ОПЗЖ", "Батьківщини" і решта присутніх вимагали зняти проєкт із голосування взагалі, а "слуги народу" натомість просто перенесли засідання. 

Відео У Верховній Раді почубилися народні депутати

Бійка парламентарів. Відео в соцмережу виклали журналісти. Депутати почубилися на комітеті Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики. Там якраз розглядали законопроєкт про відкриття ринку землі.  

У Верховній Раді почубилися народні депутати

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції