Близько 90% українців підтримують "Велике будівництво", зокрема, ремонт доріг – опитування КМІС

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Близько 90% українців підтримують "Велике будівництво", зокрема, ремонт доріг – опитування КМІС

УНІАН

На першому місці - припинення вогню на Донбасі.

Майже більшість громадян України позитивно ставиться до реалізації державної програми "Велике будівництво" і хоче бачити більше відремонтованих та побудованих доріг, лікарень, шкіл і дитячих садочків. Про це йдеться у результатах дослідження, проведеного в серпні цього року Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

Результати дослідження представив на пресконференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" заступник директора КМІС Антон Грушецький. Він зазначив, що 89,8% респондентів схвалюють державні інвестиції у розвиток інфраструктури.

На його думку, близько половини учасників дослідження вважають, що найбільше коштів треба вкладати у ремонт доріг. На другому місці опинилися лікарні, далі – навчальні заклади для дітей.

При цьому важливість інфраструктурних проєктів для українців надзвичайно висока. Відповідаючи на запитання, які ініціативи команди президента викликають найбільшу підтримку, учасники дослідження на перше місце поставили припинення вогню на Сході України (80,6%), а на друге – програму "Велике будівництво" (67%), залишивши позаду кредити для бізнесу (38,4%) та ринок землі (14%).

Розбудова інфраструктури не має припинятися на період карантину, переконані 85,2% респондентів. 

Дослідження проводилось методом прямого опитування 6-19 серпня. В дослідженні взяли участь 2049 респондентів з усіх регіонів України (крім АР Крим).

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація