Блок Порошенка опублікував проект коаліційної угоди. Повний текст

Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Блок Порошенка опублікував проект коаліційної угоди. Повний текст

Блок Порошенка опублікував текст коаліційної угоди. / Фото: Reuters

Згідно з проектом коаліційної угоди, планується проведення ряду реформ, а також план відновлення України на 2015-2017 роки.

В інтернеті вже з'явився проект коаліційної угоди під грифом "тільки для обговорення", текст якої з нараховує 48 сторінок.

В угоді, яка була оприлюднена на сайті "Блоку Петра Порошенка", зокрема прописані і зобов'язання членів коаліції. Крім того, згідно з проектом коаліційної угоди, планується проведення ряду реформ, а також план відновлення України на 2015-2017 роки.

Так, згідно з угодою, нова коаліція має намір оновити владу та провести антикорупційну реформу, реформувати державне управління та обговорити децентралізацію владу.

В проекті коаліційної угоди також детально розглядаються реформи в енергетичній сфері, ЖКГ, у фінансовому секторі та в транспортній галузі. Планується також соціальна та гуманітарна реформа, а також - сільського господарства.

Наголошується, що цей проект президентська партія пропонує підписати партіям "Народний фронт" та "Самопоміч". ТСН.ua публікує повний текст коаліційної угоди.

Наступна публікація