Богдан розповів про "божевільних і психічно хворих" у фракції "Слуга народу"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Керівник Офісу президента прокоментував скарги нардепів від "Слуги народу" на ОП.

Керівник Офісу президента Андрій Богдан, коментуючи скарги нардепів від "Слуги народу", що ОП нібито хоче зробити з них "ручних тваринок", назвав депутатів "божевільними" та "психічно хворими".

Про це він заявив в інтерв’ю ВВС.

"Там є божевільні люди, психічно хворі. Зріз суспільства. Наука не встановила, хто така психічно здорова людина, в кожного з нас є фобії, і у вас, і в мене. Немає еталону психічно здорової людини. Хтось себе відчуває тваринкою - що ж ми можемо зробити", - наголосив він.

На думку Богдана, конфлікт не буде наростати.

"Ви не усвідомлюєте, як тяжко ухвалювати такі рішення. Тобто 254 людини, більшість із яких прийшли не з твого кола спілкування. Абсолютна більшість. Треба розуміти джерела формування цих списків, звідки взялися ці люди. Частина людей прийшла реально з Фейсбука, як Ліза Богуцька, частину людей ми в інтернеті шукали: хто популярний у цьому округу - ми йому дзвонили і питали: "Йдеш від нас? Завтра треба віднести документи". Є й такі люди. Когось давали обласні штаби, є журналісти, яких нам рекомендував наш пресцентр, є люди від BRDO, яких привів Олексій Гончарук, яких ми в житті ніколи не бачили", - розповів він.

За словами керівника ОП, список "Слуги народу" є єдиним, який сформувався без жодної копійки грошей.

"Ніколи жодна партія в Україні не формувала такий список. Звичайно, там різні люди. Там є люди, які раніше на базарі продавали фрукти, там є весільні фотографи. Там різні люди. Частина нашої роботи - це формувати з них команду. Вони сваряться, щось не розуміють, щось вимагають. Але поки вони йдуть разом до однієї мети - ми всі одна команда. Якщо хтось там вийде з команди і перестане бути частиною нашої команди - мабуть, ми будемо розцінювати його ворогом", - резюмував він, уточнивши, що "ми дуже демократичні до своїх ворогів".

Зауважимо, раніше "Українська правда" повідомляла, що низка нардепів від "Слуги народу" є незадоволеними проектом закону №1038 про внесення змін до закону про статус народного депутата, згідно з яким нардепів можуть позбавляти мандата за невходження у фракцію, а також за припинення членства у фракції.

Нагадаємо10 вересня із трибуни Верховної Ради Ірина Геращенко назвала своїх колег від "Слуги народу" "зеленими чоловічками". "П’ять років тому "зелені чоловічки" захопили Крим. Зараз "зелені чоловічки" захоплюють український парламент. І повністю його перекреслюють", - сказала вона. Заява Геращенко викликала бурхливу реакцію залу.

Згодом регламентний комітет підтримав заборону Геращенко приходити до парламенту протягом п'яти пленарних днів. Фракція "ЄС" розкритикувала "вигнання" Геращенко і назвала це "першим дзвіночком закінчення демократії".

Зрештою Верховна Рада вирішила не розглядати питання відсторонення Геращенко від п'яти пленарних засідань.

Залиште свій коментар

Вибір редакції