Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Богдан пояснив ідею винести на референдум перемовини з Москвою

За його словами, рішення політиків можуть розколоти суспільство.

Якщо кінцеве рішення щодо переговорів з Російською Федерацією суспільство сприйме не однозначно, то це питання може бути винесене на референдум.

Про це заявив керівник Адміністрації президента Андрій Богдан.

"Кінцеве рішення, якщо воно буде не однозначно сприйняте суспільством, або виникнуть проблемні точки для сприйняття тими чи іншими, то його можуть винести на референдум", - сказав він. 

За словами Богдана, рішення того чи іншого політика може розколоти суспільство. "Потрібно щоб не політик ухвалював рішення, яке розколе суспільство, а щоб суспільство саме приймало рішення", - наголосив голова Адміністрації президента. 

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський призначив главою Адміністрації президента свого радника з юридичних питань, юриста партії "Слуга народу" та одного із членів передвиборчого штабу Зеленського Андрія Богдана. 

ВідеоДострокові вибори можуть відбутись 21 липня - Богдан

Зеленський розпускає парламент через відсутність коаліції. Саме ця причина буде вказана в його указі про дострокові припинення повноважень депутатів 8 скликання. Про це повідомив радник президента з юридичних питань Андрій Богдан. І додав, що судових рішень тут не потрібно, указ ґрунтуватиметься на "оцінці правової ситуації". Вибори, за його оцінкою, можуть відбутися 21 липня.  

Дострокові вибори можуть відбутись 21 липня - Богдан

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції