Богдан шість разів просив Кличка відмовитись від "смотрящих" у Київраді

Дата публікації
Перегляди
4807
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Богдан шість разів просив Кличка відмовитись від "смотрящих" у Київраді

Фото: УНІАН

За словами Богдана, Кличко втратив контроль над Києвом.

Очільник Офісу президента України Андрій Богдан заявив, що двічі зустрічався з мером Києва Віталієм Кличком та розповів про що вони говорили. Про це він розповів під час брифінгу в Офісі президента.

"У мене було декілька зустрічей із Кличком, тут в адміністрації, в Офісі президента. Таких зустрічей було дві. На цих зустрічах я йому особисто 6 разів, тобто на кожній зустрічі по три рази, я попросив відмовитись від інституту "смотрящих" у Києві, відійти від всіх корупційних схем і стати дійсно народним мером. Стати людиною, яка не має жодного відношення до цієї корупції та безхазяйності, яка відбувається в місті Києві", - повідомив він.

За словами Богдана, Кличко - дійсно великий спортсмен та гордість України. "Він людина ім’я якої знає весь світ, проте він втратив контроль над ситуацією в місті протягом останніх п’яти років", - уточнив очільник ОП.

"Мер міста Києва Віталій Кличко підтвердив мені, що дійсно, це його слова, він не контролює Київську раду. Є два, три "смотрящих", які мають певну групу депутатів, і якщо він не буду знаходити з ними компроміси, у нього не буде більшості в Київраді та відповідно він не зможе бути ефективним мером. Він наголосив, що він немає жодного відношення до корупції і розкрадань, він розуміє, що щось відбувається не так, проте нічого з цим зробити не може. Він не задіяний в корупції", - пояснив Богдан.

Нагадаємо, раніше Богдан повідомив, що мер Києва та голова КМДА Віталій Кличко був одним з учасників так званих Віденських домовленоостей, підписаних з олігархом Дмитром Фірташем.

Кличко не згоден з бажанням Зеленського змінити побудову влади в столиці

Кличко не згоден з бажанням Зеленського змінити побудову влади в столиці

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Відставка Богдана
Дата публікації
Перегляди
4807
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація