Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Може, СБУ, може, провокація". Богдан прокоментував публікацію його заяви про звільнення

Президент може підписати заяву в будь-який момент.

Керівник Офісу Президента Андрій Богдан підтвердив наявність написаної ним заяви про звільнення. Як пише Укрінформ, він не знає, як саме заява могла потрапити до рук журналістів.

“Заяву писав, усі писали. Як вона з’явилася в інтернеті, не знаю. Може - журналісти-розслідувачі, може, СБУ, може, провокація якихось спецслужб", - сказав Богдан.

На запитання, чи є у Богдана бажання звільнитися, він відповів: “Бажання моє мало від чого залежить. Президент може підписати таку заяву в будь-який момент”.

Нагадаємо, увечері 1 серпня низка всеукраїнських ЗМІ масово повідомила про те, що ніби голова Офісу президента Андрій Богдан написав заяву про звільнення. Сам Богдан цю інформацію коментувати відмовився, офіційного підтвердження так і не було. Деякі ЗМІ, зокрема theБабель, опублікували фото ніби написаної Богданом заяви.

У всіх фото однакове – заява сфотографована не повністю, не видно дати й підпису. У тексті заяви йдеться: "Прошу звільнити мене ... займаної посади за в... бажанням з моменту ... бажання". Згодом цю інформацію заперечив заступник Богдана Руслан Рябошапка. Один з обраних депутатів від "Слуги народу", який просив не називати його імені, висловив "Радіо Свобода" думку, що Богдан просто пожартував: "Це схоже на жарт, прочитайте заяву до кінця".

Президент Володимир Зеленський підтвердив наявність заяви про звільнення, але вона ще не підписана.

Відео Члени команди Зеленського відреагували на чутки про відставку Богдана

Очільник партії "Слуга Народу" Дмитро Разумков зазначив кореспонденту "Радіо Свобода", що нічого про це не знає і сам щойно дізнався з новин. Заступник керівника Офісу президента Руслан Рябошапка назвав це нісенітницею, а речниця президента Юлія Мендель відповіла, що чутки не коментує. Повідомлення зі світлиною фрагменту заяви про звільнення, начебто написаної Андрієм Богданом, з'явилося у Мережі напередодні.     

Члени команди Зеленського відреагували на чутки про відставку Богдана

Залиште свій коментар

Вибір редакції