Бориса Джонсона непокоять ознаки затухання реформ в Україні

За його словами, виникають перепони для роботи громадських організацій, які борються із корупцією.

Британський міністр закордонних справ Джонсон зауважив, що його непокоять ознаки того, що реформи в Україні затухають.

Про це повідомляє "Голос Америки".

За його словами, зокрема, є ускладнення процесу обрання нових членів Верховного суду, прогрес у створенні спеціальних антикорупційних судів є недостатнім, виникають перепони для роботи громадських організацій, які борються із корупцією. На його думку, потрібно робити більше, щоб втілити ідеї тих, хто виходив під кулі саперів на Майдані.

"Корупцію треба викоренити. Необхідно провести реформу виборчої системи до наступних національних виборів 2019 року, починаючи із призначення нового складу ЦВК, зміцнити правил та посилення покарання за зловживання під час виборів. Ті, хто мав зиск із старої системи, будуть битися руками і ногами, захищаючи свої превілеї, але в Ураїні є ряд визначних лідерів в уряді, парламенті та громадськості і вони рішуче розбудовують сильну Україну. Я переконаний, що вони подолають тих, хто прагне перешкоджати прогресу країни", - резюмував Джонсон.

ВідеоБританський дипломат пропонує ввести нові санкції проти Росії

Нагадаємо, що у квітні цього року Джонсон запропонував Росії покласти край кризі в Сирії, заявивши, що "у них ще є час, щоб опинитися на правильній стороні конфлікту". Глава МЗС Великої Британії наголосив, що Росія наразі перебуває в лізі "суперзлодіїв" разом із "Хезболлою" і президентом Сирії Башаром Асадом.

Залиште свій коментар