Борислав Береза образив кореспондента ТСН після запитань про листування з пропагандисткою Столяровою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нардеп дозволив собі ганебні коментарі у бік журналістки. 

Народний депутат Борислав Береза, який раніше засвітився у листуванні із російською пропагандисткою Марією Соляровою, образив кореспондентку ТСН у кулуарах парламенту.

Під час засідання Верховної Ради нардеп від Народного фронту у сесійній залі згадав про своїх колег Борислава Березу, Дмитра Добродомова та Сергія Капліна, яких колишня шеф-редакторка програми "Подробности недели" на телеканалі "Інтер" назвала "своїми проектами" на ниві політтехнологій.

Пропагандистка Столярова охрестила Бориславу Березу своїм найуспішнішим "проектом", тому кореспондент ТСН Марія Васильєва звернулася до нього із проханням прокоментувати їхнє спілкування.  Парламентар почав запевняти, що між ним і Столяровою не було ніякої дружньої переписки.

"Не дружба! Я спілкуюсь з багатьма людьми. Я на чай запропоную кому завгодно, і вашим редакторам я пропонував", - запевняв він.

Утім, після того як коментар вже був записаний, Береза повернувся до журналістки і образив її, коли поруч не було камери.

"Ну поговорили, як зуміли і ладно. Але через п'ять хвилин Береза повертається і прямує до мене. Камера вже в залі, а ми з Ольгою Кошеленко та Іриною Твердовською - в кулуарах. Тому я заперечливо махаю Березі руками: ні, кажу, без камери мені ваші пояснення не потрібні! Але Береза йшов не за цим. "Проституція - це останнє, чим повинна займатися журналіст" - заявляє він мені і з видом ображеної чесноти йде", - написала Васильєва.

Нагадаємо, раніше у Мережу потрапили листи зі зламаної скриньки колишньої шеф-редакторки програми "Подробности недели" на телеканалі "Інтер" Марії Столярової. З'ясувалося, що із російською пропагандисткою, депортованою з України 24 лютого, листувалися українські депутати – Борислав Береза, Сергій Каплін та Дмитро Добродомов. 

Відео Береза про переписку зі скандальною Столяровою: Я не писав їй "чмоки-чмоки"

Столярова за часів Євромайдану підтримувала "Беркут" та в прямому ефірі жорстоко образила Небесну Сотню.

Відео Верховна Рада попередньо ухвалила законопроект про інформаційну безпеку

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції