Бородай поскаржився кремлівському політику, що в нього "нема грошей", а в Донецьку "ситуація тухла"

СБУ перехопила телефонні переговори ватажка терористичної організації "ДНР" з Олексієм Чеснаковим.

Служба безпеки України перехопила телефонні переговори ватажка терористичної організації "ДНР", які вчергове доводять пряму причетність Росії до інспірування та ескалації збройного конфлікту на території Донеччині та Луганщині.

У розмові з ватажком терористів Олександом Бородаєм, кремлівський політолог Олексій Чеснаков розпитує терориста про внутрішню ситуацію, зокрема відносини з головою служби безпеки "ДНР" та командиром батальйону "Схід" Олександром Ходаковським. 

Також Чеснаков просить його організувати інтерв'ю з "офіцером" Гіркіним, в якому він повинен сказати, що зараз не виконує накази Путіна, бо  перебуває в іншій державі, але при цьому висловлює свою "найбільшу повагу" та вважає російського президента "найяскравішою людиною сучасності", "багатомудрим лідером руського світу". 

Своєю чергою, Бородай скаржиться Чеснакову, що у терористів вже закінчуються гроші: з узятих їм "150" майже нічого не залишилося, бо 50 він віддав Захару, 1 млн. гривень - Гіркін, також були інші витрати. 

Крім того, у Донецьку нині, за словами Бородая "повний бардак", а "ситуація тухла": "ДНР стала схожа на хр*н з головкою у вигляді Донецька – перспективи слабенькі", місто перебуває у безперервних "віджимах".

Як вже раніше повідомлялося, СБУ отримала докази обстрілу росіянами українських військових.

Увага, присутня ненормативна лексика!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: