Боротьба з корупцією, рейдерством та контрабандою. Зеленський назвав пріоритети в розвитку економіки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент розповів, як допомагатиме українському бізнесу.

Найближчим часом Україна повинна побороти контрабанду та рейдерство, а згодом - взагалі позбутися корупції та вивести економіку з тіні.

Про це заявив президент Володимир Зеленський під час форуму "Діалог бізнесу та влади".

"І те, й інше зараз є нормою для нашої країни. Це діагноз, але не вирок. Обіцяю – будемо лікувати. Вірю, що в найближчі місяці ви помітите відчутну різницю, а наступного року ці явища перестануть бути системними. Ми розуміємо, що дуже часто український бізнес виводив гроші з країни не від гарного життя, а через корупційний тиск і бажання захистити свої активи. Держава – це сервіс, який створює умови для вашої роботи, а не ваш конкурент", - наголосив він, пообіцявши провести податкову амністію на пільгових умовах.

За словами Зеленського, також важливо декомерціалізувати Службу безпеки України.

"Зараз цим на операційному рівні займається Іван Баканов. Щойно буде обрана нова Верховна Рада, ми запропонуємо невідкладно позбавити Службу безпеки України невластивих їй функцій. СБУ повинна боротися зі шпигунами й диверсантами, а не займатися бізнесом", – сказав він.

До того ж президент анонсував демілітаризацію Державної податкової служби та створення Держслужби фінансових розслідувань з акцентом на аналітичну роботу.

Ще одним пріоритетом глава держави назвав боротьбу з корупцією в українських судах.

"Судовій системі не вірять ні суспільство, ні інвестори. Тобто реформа останніх років не була успішною. Наша команда готує план подолання корупції у судах. Найближчим часом ми окремо його представимо. Почнемо із запуску Антикорупційного суду", – розповів він.

Окремо Зеленський зазначив, що Україні слід позбутися непрофільних активів, тому він підтримує масштабну приватизацію, а також планує внести "кардинальні зміни" до Кодексу законів про працю і Житлового кодексу.

"Україні потрібно позбутися нафталінового пострадянського регулювання, яке запроваджувалося для планової економіки, заборони дорослій людині вільно розпоряджатися своїм майном", – резюмував президент.

Нагадаємо, раніше Зеленський скасував укази, які стримували розвиток економіки. Окрім цього, скасована вимога носити шкільну форму.

Залиште свій коментар

Вибір редакції