Боротьба за "золото" партії. "Сила і честь" Смешка провела зачистки партійних рядів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Серед виключених з партії – перший заступник голови.

У політичній партії "Сила і честь", де лідером є Ігор Смешко, після програшу на позачергових парламентських виборах 21 липня почалися внутрішні скандали через посади та вплив. А ще – через гроші. Адже навіть після програшу партія може отримати з держбюджету до 19,8 млн грн у 2020-му. І так – щороку протягом п'яти років, адже гроші даватимуть усім партіям, які набрали понад 2% голосів. А в "Сили і честі" – 3,82%.

Зокрема, політрада партії виключила зі своїх лав таких членів:

Кіхтенка Олександра Тимофійовича – першого заступника голови партії;

Нечипорука Михайла Миколайовича — члена політради партії;

Черкасова Юрія Еріковича — члена політради партії;

Ляховського Юрія Михайловича – члена контрольно-ревізійної комісії партії;

Фастова Володимира Миколайовича — голови правління Дніпропетровської обласної організації партії;

Вітковського Олександра Івановича — голови правління Херсонської обласної організації партії;

Безкровного Валерія Федоровича — голови правління Чернігівської обласної організації партії;

Крутова Геннадія Миколайовича – голови правління Харківської обласної організації партії.

У "Силі і честі" пояснили, що ці члени підривають імідж партії, а їхні заяви "базуються на маніпулятивній та неправдивій інформації і віддзеркалюють особисті амбіції і меркантильні інтереси тих, хто не підтримував партію на минулих виборах. Своєю діяльністю вони зробили все можливе, щоби знизити її рейтинг і підтримку виборців. Мета — спроба психологічного тиску на нинішнє керівництво партії та спроба рейдерського захоплення контролю над нею, у зв’язку із можливістю отримання партією державного фінансування за результатами виборів 2019 року".

За шість днів до парламентських виборів Кіхтенко, Нечипорук та Обиход опублікували заяву, якою "завдали партії суттєву шкоду. М. Обиход ще 27.05.2019 р. написав заяву про припинення свого членства в партії. На президентських виборах він не тільки не підтримував ії нинішнього керівника І. Смешка, але й пропонував йому зняти свою кандидатуру на користь А. Гриценка, якого підтримував нинішній "працедавець" М. Обихода. На виборах у Верховну Раду України 2014 року список партії, який очолювали О. Кіхтенко і М. Обиход отримав підтримку 13 тисяч громадян, що склало 0,08 відсотка виборців".

На останніх виборах "Сила і честь" набрала 3,82% або 558 тис. голосів.

Нагадаємо, 21 травня президент України Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. За місяць - 20 червня - Конституційний суд України визнав розпуск парламенту законним

Позачергові вибори до Верховної Ради були призначені та відбулися в Україні 21 липня. За результатами опрацювання ЦВК 100% протоколів до парламенту нового скликання проходять п’ять партій: "Слуга народу" отримала 43,16% голосів, "Опозиційна платформа - За життя" - 13,05%, "Батьківщина" - 8,18%, "Європейська солідарність" - 8,10%, а "Голос" - 5,82%. Явка склала 49,8%. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції