Боррель назвав головну умову для змін у відносинах між ЄС і Росією

Боррель назвав головну умову для змін у відносинах між ЄС і Росією

Фото: Associated Press

Виконання Мінських угод є головним критерієм для зміни відносин ЄС-Росія.

Європейський Союз розглядає повне виконання Мінських угод щодо Донбасу як ключову умову для змін у поточних двосторонніх відносинах між ЄС і Росією.

Про це в понеділок, 12 жовтня, під час пресконференції за підсумками засідання Ради міністрів закордонних справ ЄС у Люксембурзі заявив високий представник ЄС Жозеп Боррель, повідомляє Укрінформ.

"Ми підтвердили чинність п’яти головних принципів, визначених у 2016 році. Ми наполягаємо на повній імплементації Мінських угод. Ми вважаємо це ключовою умовою для будь-яких ґрунтовних змін у відносинах між ЄС і Росією. Ми також прагнемо підвищити підтримку громадянського суспільства в Росії, правозахисників, і будемо продовжувати будувати мости між нашими народами", - сказав Боррель.

Нагадаємо, водночас російський президент Володимир Путін звинуватив Київ у буцімто спробах "трактувати Мінські угоди по-своєму". Глава Кремля заявив, що Україна нібито вибірково дотримується домовленостей. 

Також голова МЗС Росії Сергій Лавров зазначав, що за цієї української влади прориву у виконанні Мінських домовленостей не буде. 

Голова "За майбутнє" переконаний: Україні потрібно відмовитися від Мінських угод

Голова "За майбутнє" переконаний: Україні потрібно відмовитися від Мінських угод

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація