Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойова загроза Україні залишається надзвичайно високою - міністр оборони

Полторак запевнив, що силове відомство готове до бою ще з 2014 року.

Бойова загроза Україні залишається надзвичайно високою.

Про це сказав міністр оборони Степан Полторак, відповідаючи на питання журналістів щодо нинішнього ступеню воєнної загрози, передає УНІАН.

"З того часу, коли російські війська перетнули кордон України у 2014 році, бойова загроза залишається надзвичайно високою. І тому ми готуємося, ми робимо усе можливе для того, щоб відстояти нашу територіальну цілісність", - сказав Полторак і додав, що для цього, зокрема, проводиться підготовка бійців у навчальних центрах та на полігонах.

Крім того, він повідомив, що 23 серпня президент України Петро Порошенко "вручить понад 150 одиниць бойової техніки в Чугуєві, одразу цю техніку перевірять на навчаннях, і одразу та техніка піде на фронт".

Відео Військові у Мар'їнці відбили ворожі атаки та продовжують проявляти оптимізм і силу духу

"Техніка після параду [до Дня Незалежності України] так само піде по військовим частинам для укомплектування частин і підрозділів", - зазначив Полторак.

Нагадаємо, 18 серпня Порошенко заявив, що імовірність ескалації конфлікту залишається значною, водночас Збройні сили України готові дати відсіч ворогу. Крім того, він додав, що не виключається імовірності "повномасштабного російського вторгнення по всіх азимутах".

Залиште свій коментар

Вибір редакції