Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовик Арсен. Адвокат Савченко опублікував звинувачення Росії проти Яценюка

У РФ вважають, що він прибув до Грозного разом з Музичком і Шкілем.

Адвокат Надії Савченко Ілля Новіков в Грозному увійшов до справи ще двох українських політв'язнів - Миколи Карпюка і Станіслава Клиха.

"Там зовсім брудна історія", - написав він про їхню справу в Facebook.

У суді по справі Савченко сьогодні допитали лише двох свідків і оголосили перерву за ініціативою звинувачення. Марк Фейги...

Posted by Ілля Новіков on Monday, October 12, 2015

"Події 1994 року, саме стосовно них Бастрикін з серйозним обличчям сказав, що Яценюк був бойовиком. З Карпюка і Клиха вибивали на нього та інших показання. Півтора року до обох не пускали консулів. Зараз звинувачують за ст. 102 і 209 КК РРФСР", - розповів він і оприлюднив фото обвинувального висновку у справі.

Зокрема, в тексті документа зазначено, що чинний прем'єр України Арсеній Яценюк серед членів УНА-УНСО нібито прибув у Грозний у 1994 році для участі у бойових діях разом з Олександром Музичком (Сашком Білим), Андрієм Шкілем і обвинуваченими Карпюком та Клихом.

Російські слідчі заявляють, що Яценюк нібито мав прізвисько "Арсен".

8 вересня голова Слідчого комітету Росії Олександр Бастрикін повідомив, що прем'єр України Арсеній Яценюк в середині 1990-х років воював проти Збройних сил РФ у складі "карального загону" в Чечні. Слід зауважити, що в 90-х роках Яценюк закінчив школу і навчався на юридичному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Пізніше журналіст Валентина Самар додала, що у Федеральній службі безпеки РФ "зламали" двох політичних в'язнів і вони дали неправдиві свідчення про "звірства" Арсенія Яценюка в Чечні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції