Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики "ЛДНР" внесли до списків на обмін 18 росіян - Медведчук

Також Медведчук розповів про перебіг переговорів щодо Сущенка, Сєнцова та інших.

Бойовики "ЛНР" і "ДНР" внесли в списки для обміну 18 громадян Росії, які відбувають покарання в українських в`язницях.

Про це заявив представник України в робочій гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи з врегулювання конфлікту на Донбасі Віктор Медведчук в інтерв’ю "Новой газете".

"Нині представники Донецька і Луганська знову внесли всіх громадян Росії (18 осіб, про яких я згадував раніше) у свої списки на обмін. Йдеться про найскладнішу категорію кандидатів на обмін", - наголосив він.

За словами Медведчука, проблеми зі звільненням виникають саме у української сторони.

"Зараз процес переговорів йде набагато складніше. Я розраховую, що українська влада буде на перше місце ставити питання про звільнення наших громадян, а не дискутувати з приводу того, кого можна або не можна при цьому звільняти у нас. Україна має завдання - повернути всіх. І ми повинні зробити для цього все можливе і неможливе", - зазначив він.

Також Медведчук запевнив, що окремо тривають переговори щодо утримуваних у Росії Сєнцова, Сущенка, Карпюка, Гриба та інших українців.

"Можу вас запевнити, що ці переговори ніколи не зупинялися і з приводу Сенцова. Вони йдуть і щодо Кольченка, Карпюка, Клиха. Щодо Сущенка йдуть попередні переговори, він ще не засуджений. Переговори йдуть постійно, є різні пропозиції, про які, звісно, я поки не можу говорити публічно. Але надія на позитивний результат повинна залишатися. Я в це вірю", - додав представник України у Тристоронній контактній групі з врегулювання конфлікту на Донбасі.

Як повідомлялося раніше, президент України Петро Порошенко заявив, що готовий " відпустити російських солдатів, які прийшли на нашу землю як вбивці, щоб натомість звільнили Сущенка". Також він додав, що Україна хоче визволити усіх українців, що утримуються в Росії.

Нагадаємо, 27 грудня на Донбасі відбувся перший обмін заручниками. Тоді з окупованої території повернулися 73 українця. Наразі, за інформацією СБУ, у бойовиків перебувають ще 108 наших співгромадян.

Залиште свій коментар

Вибір редакції