Бойовики не припиняють нещадно обстрілювати Авдіївку та Піски і навіть не приховують цього

Бойовики не припиняють нещадно обстрілювати Авдіївку та Піски і навіть не приховують цього

Авдіївка потерпає від обстрілів бойовиків.

Напередодні в Авдіївці снаряд убив 4-х людей, а ще 8 відправив у реанімацію.

Бойовики вже два дні інтенсивно обстрілюють з мінометів та гармат Піски та Авдіївку, і навіть не позиції української армії, а населені пункти. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

В Авдіївці снаряд убив 4-х людей, а ще 8 відправив у реанімацію. Усі ці мешканці міста стояли в черзі по воду. Сепаратисти чи не вперше відкрито визнали, що це вони зробили, мовляв стріляли по блок-постІ і трохи промахнулися.

Сьогодні тут уже ніхто воду не набирає, люди їздять до дальніх колодязів. А на місці вибуху хтось поклав червоні троянди.

Серед загиблих і один гвардієць з блок-поста. Цей вогневий рубіж для сепаратистів як кістка в горлі - не дозволяє захопити Авдіївку та оточити Донецький аеропорт. Тому останніми днями обстрілюють його нещадно.

Натомість хлопці все глибше вгризаються в холодну землю і чекають чергового обстрілу. Бойовий дух у вояків на висоті. Обороною тут керує Саня Чеченець. Це і позивний, і національність.

Оглянути бойові позиції на передову сьогодні виїхав командувач сухопутних військ генерал Анатолій Пушняков разом з комбригом знаменитої 93-ї аеромобільної. Командири переконують, що ситуація контрольована.

Незважаючи на постійні обстріли, мешканці Авдіївки склять вікна, які, можливо не простоять і до вечора. На вибухи снарядів люди ще якось реагують, але вже не ховаються, бо звикли.

Нагадаємо, бойовики по-звірськи "поливають" вогнем Донбас і замінували частину Авдіївки.

З мінометів та гармат бойовики інтенсивно обстрілюють Піски та Авдіївку

З мінометів та гармат бойовики інтенсивно обстрілюють Піски та Авдіївку

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Повʼязані теми:

Наступна публікація