Бойовики з банди "Прізрак" оголосили про наміри оточити Дебальцеве – Тимчук

Дата публікації
Перегляди
5609
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Бойовики з банди "Прізрак" оголосили про наміри оточити Дебальцеве – Тимчук

Бойовики ширять чутки про свій наступ / Фото: Reuters

Найманці нібито хочуть звузити плацдарм довкола міста. 

Проросійські бойовики не припиняють обстріли силовиків в районах Нікішиного та Чорнухіного на Донеччині, а також оголошують про наміри оточити Дебальцеве.

Про це повідомляє керівник групи військово-політичних досліджень "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

За його словами, група найманців оголосила про підготовку кільця оточення довкола Дебальцевого, однак експерт допускає, що це може бути дезінформація.

"В районі Нікішиного-Чорнухіного тривають обстріли з боку терористів і бойові зіткнення з силами АТО. Терористи прагнуть звузити Дебальцевський плацдарм і підійти впритул до Дебальцевого. Керівництво бандформування "механізована бригада "Прізрак" оголосило про підготовку до "оточення Дебальцевого"(можливо цілеспрямоване поширення дезінформації)", - йдеться у повідомленні Тимчука у Facebook.

 
публикация Дмитрия Тымчука.

Також він заявив про те, що серед бойовиків у Макіївці, Сніжному та Донецьку ширяться чутки про наступ "російсько-терористичних військ". Наразі у Петровському району обласного центрк бойовики підтягують на передову важке озброєння. Живу силу та боєприпаси перевозять, зокрема, і на авто, яке відібрали у мирних жителів та місцевих підприємств.

Як повідомлялося раніше, під Дебальцевим атакують "казаки", а до Щастя стягують військових РФ з танками. Сили супротивника змінили тактику боїв.

Наступна публікація