Бойовики змінили тактику провокацій та взялися виловлювати "добровольців" на вулицях Донецька

А, тим часом, сили АТО все ближче підступають до міста.

Територія на Сході України, яка охоплена тепер бойовими зіткненнями, впродовж останніх 48 годин зменшилась за напрямком Слов'янськ – Краматорськ – Дружківка – Костянтинівка, крайній опорний пункт силовиків тепер розташований на відстані трохи більше сорока кілометрів від Донецька, йдеться в сюжеті ТСН. 19:30.

На Ростовській трасі територія, підконтрольна силам АТО, окреслюється виїздом із Артемівська. Далі – 32 кілометри умовно неконтрольованої території, там немає блокпостів і це шлях на Горлівку, яку продовжує контролювати угруповання Безлера. Мало того, воювати за Горлівку дуже непросто, адже там зосереджено багато хімічних промислових підприємств і, відповідно, виникають додаткові загрози у разі спроби активної силової зачистки міста.

З іншого боку, самі бойовики – ті, що залишилися і які ще воюють під прапорами так званої "ДНР",  не  збираються сидіти без діла. Після багатоденних дистанційних обстрілів житлових кварталів, спершу у Слов'янську із Краматорськом, а тепер вже й у Донецьку та Луганську, терористи у тактиці провокацій зробили наступний крок. Мало того, що вони ведуть прицільні обстріли житлових будинків, так тепер ще й прагнуть візуально переконати місцеве населення у тому, що по стріляють по цивільним саме урядові сили.

ВідеоТерористи мінують дороги та вбивають українських військових

Разом із тим, охочих воювати на боці терористів залишається все менше і менше. Судячи з того, що чоловіків тепер відверто виловлюють на вулицях Донецька і силою примушують воювати на стороні "ДНР", з бойовими кадрами у бойовиків  серйозні проблеми.

Як вже раніше повідомлялося, сили АТО закріпилися біля Карлівки: до Донецька залишилося 30 км.

Кореспондент ТСН Олександр Моторний

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: