"БПП" виключила з міжнародних делегацій Заліщук і Наєма. Нардепи звинувачують Кононенка

Найєм назвав рішення фракції "полюванням на відьом".

Фракція БПП виключила депутатів Світлану Заліщук, Мустафу Найєма, Наталю Новак з міжнародних делегацій.

Про це повідомила сама Заліщук у Facebook. Вона уточнила, що її виключили з делегації до Парламентської Асамблеї Ради Європи та Парламентського комітету асоціації, а Найєма – з ПА НАТО й ПА ОБСЄ.

Ініцатором такого рішення, за її словами, виступив нардеп Ігор Кононенко.

"Причина – нібито тому, що ми з Мустафою "члени іншої партії". Себто ДемАльянс. Наталія Новак - член "Хвилі". Хоча насправді такої партії поки не зареєстровано", - зауважила Заліщук.

Крім того, як заявив замглави фракції "БПП" Сергій Березенко, нардеп Сергій Лещенко також був виключений із міжнародних делегацій. Хоча цей депутат не входить до жодної з них. 

"З великим сумом прочитав заяву Сергія Березенка про те, що БПП виключив мене з міжнародних делегацій, в яких я "представляв" фракцію. Особливої трагікомізму додає той факт, що БПП не делегував мене в жодну з делегацій і, відповідно, відкликати мене з них теж не можна," - написав він у своєму Facebook.

Своєю чергою Найєм назвав рішення фракції "полюванням на відьом".

"Насправді, це перші дзвіночки полювання на відьом в найкращих традиціях совка. Ігор Кононенко ніколи не цікавився складом парламентських делегації і в принципі питаннями міжнародної політики. Не він формує позицію фракції в міжнародних делегаціях", - зауважив депутат у Facebook.

Нагадаємо, Найєм у липні написав заяву про складання з себе повноважень заступника голови фракції БПП. Він вступив до іншої політичної партії - "Демальянс".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: