БПП вимагає обрання Радою незалежного аудитора НАБУ вже завтра

Кононенко наголосив, що це питання не є політичним. 

Фракція "Блок Петра Порошенка" вимагає обрання Верховною Радою незалежного аудитора НАБУ вже завтра.

Про це заявив народний депутат від БПП Ігор Кононенко, передає Еспресо.TV.

"Антикорупційним комітетом внесено 2 кандидатури. Завтра вони будуть в сесійній залі і позиція нашої фракції, що потрібно визначитись і проголосувати", - сказав нардеп.

За словами Кононенка, більшість депутатів ББП підтримують кандидатуру Найджела Брауна, але є депутати, які підтримують Сторча.

У БПП впевнені, що фахові іноземці можуть бути запрошені, і мають працювати на Україну.

Нагадаємо, 16 березня Верховна Рада не поставила на порядок денний питання вибору аудитора Національного антикорупційного бюро – у сесійній залі не вистачило голосів. 

Раніше голова антикорупційного комітету ВР Єгор Соболєв напередодні не дозволив розглядати на комітеті кандидатуру на пост аудитора НАБУ Найджела Брауна, оскільки були "виявили маніпуляції документообігом парламенту для просування пана Брауна". Також Соболєв звинувачує Брауна у зв'язках з російськими олігархами. Наступне засідання комітету Соболєв призначив на п'ятницю, 17 березня. Однак 13 нардепів в обхід голови провели засідання на день раніше та проголосували за кандидатів.

Противники Брауна кажуть, що за його допомогою хочуть усунути з посади голову НАБУ Артема Ситника. Ті ж, хто голосував за, кажуть, що ухвалили двох кандидатів, окрім Брауна ще й генерального інспектора Мін'юсту США Роберта Сторча, за якого виступає власне Соболєв. А обирати між двома кандидатами вже будуть у сесійній залі. 

Залиште свій коментар