Брата Саакашвілі відпустили після підписання "якихось документів" у Авакова

Давид каже, що погано знає українську, тому не здатен пояснити, що саме підписав.

Молодший брат Міхеіла Саакашвілі Давид залишився в Києві попри погрози депортації в суботу. Міграційна служба та поліція кажуть, що в чоловіка збігли юридичні підстави для перебування в Україні, тоді як сам громадянин Грузії показує фото посвідки на проживання, котра чинна до кінця поточного року, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

З органів влади Саакашвілі-молодшого раптово відпустили через кілька годин. "Мені сказали, що зі мною хоче поговорити Аваков Арсен Борисович. Я спитав, у чому справа – мені сказали, що дізнаєшся вже на місці", - розповів Давид. За його словами, йому дали підписати якісь документи українською, яку він знає погано – і він погодився. Після чого, мовляв, вийшов на волю без жодних документів про свої примусове видворення.

ВідеоСпроба видворити з України молодшого брата Саакашвілі закінчилася невдачею

Співробітники міграційної служби нічого не коментують, а у прес-службі МВС наполягають, що депортація – лише справа часу. Молодшого Саакашвілі оштрафують та посадять на літак, але дозволять самому обирати маршрут. На цей випадок Давид уже знає, який напрямок обере. "Якщо раптом силою, то оберу Грузію – це моя країна, я її дуже люблю", - каже брат відомого політика.

Як уже повідомлялося, позбавлений українського громадянства екс-глава Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі повідомив, що вранці 2 вересня представники МВС затримали його брата Давида у Києві. Як з'ясувалося згодом, співробітники Нацполіції в Києві доставили до органів Державної міграційної служби. Це зробили для того, щоб він залишив територію України, адже дозвіл на його проживання було анульовано через те, що раніше його позбавили дозволу на роботу в Україні. Колишній радник глави МВС Ілля Кива заявив, що вже в другій половині дня в суботу Саакашвілі-молодший побачить рідне місто Батумі.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Залиште свій коментар