Brexit може на місяць відкласти обговорення безвізового режиму для України - Клімкін

Але ЄС не буде відмовлятися від своїх політичних обіцянок, даних Україні, - запевняє дипломат.

Рішення про вихід Британії з ЄС може затримати надання громадянам України безвізового режиму, але ненадовго.

Про це заявив глава Міністерства закордонних справ України Павло Клімкін в інтерв'ю одному з українських телеканалів.

"Я вважаю, що в короткостроковій перспективі впливу на важливі для нас речі не буде. Безумовно, це може на місяць відкласти дискусію про безвізовий режим. Ось зараз Європейський парламент повинен був затвердити механізми реагування на міграційні ризики, всі очікували, що вони будуть схвалені протягом найближчих двох-трьох днів. Зараз, звичайно, всі будуть розмовляти тільки про Brexit. Таким чином, це може на кілька тижнів затримати, але фундаментальної затримки не буде, не треба говорити, що це (надання Україні безвізового режиму - ред) переноситься на наступний рік", – заявив керівник МЗС.

Але він додав, що ЄС не буде відмовлятися від своїх політичних обіцянок, даних Україні, зокрема – від повної імплементації Угоди про асоціацію.

Зауважимо, що за словами Клімкіна, він до останнього розраховував на інший результат голосування на британському плебісциті.

Зауважимо, що ще кілька днів тому міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив про те, що результати референдуму про вихід Великобританії з Євросоюзу (Brexit) не вплинуть на процес надання безвізового режиму для українців.

"Я абсолютно переконаний, і не вважайте це формальним заявою або гаслом, що ключові питання, наприклад, безвізового режиму, однозначно спрямовані на додатковий розгляд", - заявив він.

У захват від даних референдуму. Прихильники виходу Британії з ЄС шаленіють від перемоги

Нагадаємо, що раніше у Великобританії офіційно оголосили підсумки референдуму щодо виходу з Європейського союзу (Brexit). За результатами плебісциту, більшість жителів Великобританії проголосували за вихід із ЄС – 51,9%. Залишитися в Євросоюзі хочуть 48,1% учасників референдуму.

brexit

ВідеоБританці хочуть провести повторний референдум щодо членства в ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: