Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бригинця, який у складі офіційної делегації летів до Савченко, затримали у Мінську

Нардепу повідомили, що він є персоною нон-грата.

Народного депутата України Олександра Бригинця, який у складі офіційної делегації парламентарів та правозахисників прямував в Москву по справі льотчиці Надії Савченко,  затримали в аеропорту міста Мінськ.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє фонд "Відкритий діалог" в Україні.

За інформацією фонду, наразі Бригинець перебуває під охороною у транзитній зоні аеропорта. 

"Мені повідомили, що я є персоною нон-грата в Білорусі. Зараз мене закрили в кімнаті ще з одним чоловіком, громадянином Грузії. Фотографувати, як і покинути кімнату, забороняє капітан прикордонної служби, який стоїть на вході. Я вимагатиму роз'яснень та письмових інструкцій стосовно заборони і на фотографування, і на в'їзд в цю країну", - приводить коментар нардепа "Відкритий діалог". 

 

Допис by Фонд "Відкритий Діалог" в Україні.

Також повідомляється, що Бригинець прямував з Києва в Москву у складі офіційної делегації парламентарів та правозахисників, сформованої за ініціативою Фонду "Відкритий Діалог" та за сприяння Міністерства закордонних справ України з метою спостереження за процесом над Надією Савченко.

Відео Нардепа України Олександра Бригинця затримали білоруські прикордонники

Програмою візиту було заплановане спілкування з адвокатами Надії, правозахисниками, відвідання українського офіцера в СІЗО м. Воронєжа.

Як вже раніше повідомлялося, українському консулу дозволили зустрітися з Надією Савченко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції