Британська армія мобілізується, щоб запобігти війні в Європі – очільник Генштабу

Дата публікації
Перегляди
6448
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Британська армія мобілізується, щоб запобігти війні в Європі – очільник Генштабу

Фото: УНІАН

Британська армія мобілізується для протидії новій загрозі, яка постала після того, як Росія застосувала силу для захоплення території в України, та для запобігання війні в Європі.

Масштаб війни в Україні безпрецедентний.

Про це начальник Генерального штабу Великої Британії генерал Патрік Сандерс заявив 28 червня, повідомляє Anadolu Agency.

Генерал також зазначив, що внаслідок навмисного обстрілу Росією загинули 4700 мирних жителів, а вісім млн біженців перебувають у русі.

"Внутрішня природа європейської сухопутної війни – це не просто прояв далеких грозових хмар на горизонті. Ми бачимо це зараз", – зауважив Сандерс.

"За всі роки, коли я був у формі, я не знав такої явної загрози принципам суверенітету, демократії та свободі жити без страху насильства, як жорстока агресія президента Путіна та його експансіоністські амбіції", – розповів голова Генштабу Британії.

"Я вважаю, що ми переживаємо такий же глибокий період історії, як і той, який пережили наші предки 80 років тому. І зараз, як і тоді, наш вибір матиме непропорційний вплив на майбутнє", – додав він.

Сандерс також порівняв нинішню ситуацію з часами Другої світової війни: "Це наш момент 1937 року. Ми не в стані війни, але ми повинні діяти швидко, щоб нас не втягнули в одну війну через неспроможність стримати територіальну експансію".

У своїй першій програмній промові після того, як обійняв посаду головнокомандувача, Сандерс сказав, що "зробить усе, що в моїх силах, щоб британська армія відігравала свою роль у запобіганні війни".

"Тож відтепер армія зосередиться на мобілізації, щоб протистояти сьогоднішній загрозі і тим самим запобігти війні в Європі. Це не порив до війни… це натомість прискорення найважливіших частин майбутніх солдатів, смілива програма модернізації, перехід до позиційної стратегії, посилення уваги на боєготовності та загальновійськовій підготовці під час ширшого інституційного оновлення, яке створює культура, необхідна для перемоги, якщо буде запит на цей процес. Ми дамо їй назву "Операція мобілізація" (яка) буде головним фокусом армії в найближчі роки", – пояснив генерал.

Він додав, що мобілізація здійснюватиметься за чотирма основними напрямками: підвищення боєготовності, прискорення модернізації, переосмислення тактики війни та перегляд структури армії.

Нагадаємо, Росія відкрито пригрозила завдати ракетних ударів по "центрах ухвалення рішень" країн-членів НАТО.

"Хороший мир" для України та головний союзник: ексклюзив з пані послом Британії Меліндою Сіммонс

"Хороший мир" для України та головний союзник: ексклюзив з пані послом Британії Меліндою Сіммонс

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Автор
Тетяна КурпітаТетяна Курпіта
Дата публікації
Перегляди
6448
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація