Британська поліція зацікавилася Джонсоном через вечірки на Даунінг-стріт — ЗМІ

Британська поліція зацікавилася Джонсоном через вечірки на Даунінг-стріт — ЗМІ

Фото: Associated Press

З прем'єр-міністром зв'язалася поліція з приводу списку питань.

Британський прем'єр-міністр Борис Джонсон отримав анкету від поліції в рамках розслідування вечірок на Даунінг-стріт під час локдауну в країні.

Про це повідомляє BBC News.

Поліція розіслала анкету електронною поштою більш ніж 50 особам.

Представник Даунінг-стріт підтвердив, що з прем'єр-міністром зв'язалася поліція з приводу списку питань, і що міністр відповість на них.

Раніше Джонсон після публікації доповіді старшої співробітниці апарату британського уряду Сью Грей про скандальні вечірки на Даунінг-стріт вибачився. Кілька прихильників торуй закликали його піти у відставку.

Вважається, що у 2020-2021 роках на Даунінг-стріт пройшло кілька вечірок у період, коли Лондон перебував у стані суворого локдауну. Крім того, ЗМІ стало відомо, що у травні 2020 року, попри локдаун, в урядовій резиденції було організовано ще одну вечірку. Прем'єр вибачився у парламенті за участь у ній, заявивши, що не розібрався в ситуації і спочатку вважав, що це робочий захід.

Історія з вечірками викликала великий резонанс у Великій Британії.

Слід зазначити, що через вечірку, що відбулася влітку 2020 року, навколо британського уряду вибухнув скандал. Всі британські газети вийшли зі схожими заголовками – про випивку, фарс, заклики до Бориса Джонсона піти у відставку. Після інформації у ЗМІ Джонсон   вибачився за свою поведінку, що була на вечірці з напоями.

Як повідомлялося, 16 квітня 2021 року в дні національної жалоби за принцом Філіпом, герцогом Единбурзьким, який тривав з 9 по 17 квітня, колишній директор зі зв'язків з громадськістю Борис Джонсон — Джеймс Слак — влаштував прощальну вечірку на честь свого звільнення з посади.

Зауважимо, що прем'єр Британії Джонсон може позбутися посади через скандал із вечіркою.

Комісія оприлюднила результати розслідування щодо скандальних вечірок Бориса Джонсона

Комісія оприлюднила результати розслідування щодо скандальних вечірок Бориса Джонсона

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті www.vaccination.covid19.gov.ua.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація