"Будемо у бюджет повертати все, що вкрали": Зеленський і Порошенко поскандалили в соцмережах

"Будемо у бюджет повертати все, що вкрали": Зеленський і Порошенко поскандалили в соцмережах

Фото: УНІАН

Інфікований коронавірусом президент записав нове відеозвернення з лікарні.

Президент України Володимир Зеленський, який нині перебуває на лікуванні у "Феофанії" через інфікування коронавірусом, у своєму відеозверненні в соцмережах увечері 18 листопада нагадав, що за порушення карантину вихідного дня підприємців будуть штрафувати. Зокрема, він звернувся до експрезидента і нардепа Петра Порошенка. На відео він не згадував його прізвища, називаючи лише його власником фітнес-клубу "5-й елемент" та опозицією.

"Ми не будемо діяти за принципом "Друзям — все, а ворогам — локдаун". Санкції за порушення карантину вихідного дня будуть однакові для всіх. Це стосується і власника фітнес-клубу "5-й елемент" (Петра Порошенка. — Ред.). З одного боку ви кричите, що ситуація з розповсюдженням COVID-19 критична, а з іншого — сприяєте цьому. Ви, мені здається... ну, треба вирішити, ви або рятівник, або комерсант такий звичайний", — сказав президент.

Зеленський порадив "не витрачати кошти вам на ботоферми, які мають говорити про політичні переслідування опозиції, а зберегти гроші на виплату штрафів. Ви вже отримали один штраф. Продовжите роботу на вихідних — буде новий, ще один штраф. І вони, згідно із законодавством, будуть продовжуватися, допоки не навчитеся поважати закон. Треба буде 100 штрафів — буде 100. Можливо це, знаєте, така нова цікава модель — будемо у бюджет повертати все, що ви вкрали за попередні роки".

Порошенко не забарився з відповіддю.

"Це вже агонія, Володимире Олександровичу. А про "повернути вкрадене з бюджету", тут ви абсолютно праві. Ваш міністр Уманський якраз сьогодні розповів про ваше "Велике крадівництво", — написав Порошенко у Facebook.

Нагадаємо:

  • У суботу ,14 листопада, під час рейду правоохоронці виявили, що "5-й елемент" у Подільському районі Києва працює у звичайному режимі й виписали адміністративний протокол.
  • "Поліцейські попередили адміністрацію про адміністративну та кримінальну відповідальність, однак у відповідь почули відмову припинити роботу і впустити поліцейських у приміщення", — розповіли правоохоронці. 
  • На спорткомплекс склали адмінпротокол. Окрім того, розпочато кримінальне провадження за статтею про порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням. Власникам загрожує від 17 тисяч гривень штрафу до трьох років позбавлення волі.
  • Керівництво спорткомплексу "5-й елемент", який належить колишньому президентові Петру Порошенку, вважає, що не порушувало жодних правил карантину вихідного дня, а те, що їхню роботу припинили поліцейські, пов'язують із політичним тиском. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація