"Будемо вітати будь-які ініціативи": в МЗС відреагували на пропозицію Ердогана

"Будемо вітати будь-які ініціативи": в МЗС відреагували на пропозицію Ердогана

Фото: Associated Press

В МЗС назвали "червону лінію" - не має бути жодних домовленостей про Україну без України.

У Міністерстві закордонних справ вітатимуть "будь-які ініціативи задля завершення військового конфлікту на сході країни та повернення тимчасово непідконтрольних територій".

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на онлайн-брифінгу для іноземних ЗМІ, передає кореспондент Укрінформу.

Очільник українського МЗС нагадав про нормандський формат. Також він додав, що Україна та Туреччина мають чудові політичні відносини. Зокрема, є високий рівень довіри між президентами Володимиром Зеленським та Реджепом Тайїпом Ердоганом.

“Україна залишається відданою роботі в Нормандському форматі, однак ми ніколи не відмовляємося від жодних пропозицій або ініціатив, запропонованих іншими партнерами і друзями. Ми будемо вітати будь-які зусилля, які можуть допомогти нам у закінченні цієї війни, поверненні територій України, котрі нині опинилися під російським контролем. Ми готові працювати з такими партнерами і координувати зусилля”, - зазначив він.

Глава МЗС підкреслив, що Україна наполягає на єдиному правилі, яке є "червоною лінією" - не має бути жодних домовленостей про Україну без України.

Нагадаємо, 29 листопада президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган запропонував роль посередника між Зеленським та Путіним. Як зазначив Ердоган, Туреччина прагне, щоб українсько-російська тема розвивалася у позитивному руслі.

Читайте також: 

Повʼязані теми:

Наступна публікація