Буду радий, якщо Саакашвілі в суді розвіє претензії щодо паспорта - Аваков

На його думку, процедуру отримання українського паспорта потрібно більш чітко прописати в законі.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що в українське законодавство потрібно вносити правки, які будуть стосуватися процедури надання і позбавлення громадянства. На його думку, потрібно розробити більш чіткий механізм, щоб "не виникало казусів Саакашвілі".

Про це він написав у Facebook.

"Я буду радий, якщо Саакашвілі, зібравши всі формальні юридичні аргументи в суді доведе свою правомірність володіння українським паспортом, розвінчавши усі претензії. І не те, що б мені він подобався або я його скаженного полюбив - ні, просто це красиво і правильно коли буде працювати цей демократичний правовий інститут оскарження рішень. Незалежно хто кому подобається і які у кого політичні погляди і мета. І ще - мені подобається, що за честь мати українське громадянство будуть боротися! Це правильно", - заявив Аваков.

Росія оголосила про спрощену процедуру отримання громадянства для українців, народжених в СРСР. Потираючи ручки, кремлівськи...

Posted by Арсен Аваков on Monday, July 31, 2017

"Переконаний, що восени, з початком роботи парламенту потрібно негайно вносити зміни в українське законодавство - більш чітко, твердо і недвозначно, прописавши процедури надання і позбавлення громадянства, непохитні права громадян України - незалежно від будь-чиєї волі в самій Україні і за її межами. Що б не виникало ні казусів Саакашвілі, ні кремлівських мрійників, які потирають рученята, ваблячими червоними кірочками замість наших красенів із тризубом", - зазначив міністр.

ВідеоВідео сварки Авакова і Саакашвілі підірвало соцмережі

Нагадаємо, президент Петро Порошенко позбавив Саакашвілі громадянства України на підставі рекомендацій Комісії з питань громадянства при президентові України.

Сам Саакашвілі заявив, що його хочуть змусити отримати статус біженця, проте він збирається домагатися "законного права повернутися в Україну".

Українське громадянство Саакашвілі надав своїм указом президент України Петро Порошенко в кінці травня 2015 року. Напередодні отримання українського паспорта його було призначений головою Одеської облдержадміністрації. У грудні 2015 року його позбавили громадянства Грузії.

На посаді глави Одеської області Саакашвілі пропрацював півтора року, після чого оголосив про відставку, звинувачуючи президента у недотриманні обіцянок і просуванні на керівні посади в райадміністраціях "старих корупціонерів". Тоді ж колишній президент Грузії оголосив про створення власної політичної сили, з якою піде на вибори в український парламент.

ВідеоАдміністрація Президента офіційно підтвердила позбавлення Саакашвілі українського громадянства

Залиште свій коментар