"Було помилкою публічне зведення рахунків", - Луценко про конфлікт навколо НАБУ

Дата публікації
Перегляди
3153
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Було помилкою публічне зведення рахунків", - Луценко про конфлікт навколо НАБУ

Фото: Reuters

Генпрокурор наголошує, що "потрібно за столом обговорювати проблеми і робити реальні кроки на зустріч одне одному".

Керівництво Генпрокуратури та НАБУ після переговорів "спільно прийшли до того, що було помилкою публічне зведення рахунків".

Про це в інтерв'ю українським телеканалам сказав генпрокурор Юрій Луценко. Він мав розмову із керівником НАБУ Артемом Ситником.

"Я не маю права закривати очі на те, що НАБУ, як мені здається, як здається нашим фаховим прокурорам, сьогодні порушує ту чи іншу частину законодавства. Ми зустрілися з паном Ситником буквально днями. Після його повернення зі Сполучених Штатів ми провели обговорення ситуації, і спільно прийшли до того, що було помилкою публічне зведення рахунків. Заяви НАБУ про те, що їм перешкоджають. Інші речі, в тому числі з мого боку. Дійсно не розуміють ні українці, ні за кордоном", - сказав Луценко.

Він зазначив, що "навіть якщо хтось із нас правий, це все рівно наносить удар по всій правоохоронній системі".

"Тому я одразу пропонував і зараз стою на цьому – потрібно за столом обговорювати проблеми і робити реальні кроки на зустріч одне одному. Що я маю на увазі? Я, наприклад, за своїм підписом направив до парламенту зміни до законів, які, з моєї точки зору, є неадекватними. Ну, наприклад, набрання нелегальних агентів на відкритих конкурсах. Ну, всім зрозуміло, що це ненормально. Штірліц, напевно, з розуму зійшов би, якби йому сказали, що треба пройти відкритий конкурс. Але з іншого боку – це закон. Якщо він неправильний – його міняють. Але не порушують", - наголосив Луценко.

Інтерв'ю із генпрокурором Юрієм Луценком дивіться за кілька годин, 27 грудня о 00:25, на телеканалі "1+1".

Генпрокурор розповів про хід справи Саакашвілі та про плани на наступний рік

Генпрокурор розповів про хід справи Саакашвілі та про плани на наступний рік

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3153
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація