Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Бурштинова справа": у НАБУ з’ясували, що Розенблат і Поляков не підписували законопроектів особисто

Разом з тим у Бюро заявляють, що вони усіляко сприяли погодженню та розгляду законопроектів.

Почеркознавча експертиза показала, що Борислав Розенблат і Максим Поляков не підписували законопроектів, які фігурують у підозрі, особисто.

Про це повідомляє "Українська правда".

Як заявляють у НАБУ, депутати знали про внесення на розгляд Верховної Ради законопроектів від їхнього імені. Окрім того, "особисто вчинили низку дій, спрямованих на забезпечення їхнього погодження та розгляду".

У Бюро сказали, що для цього є достатньо доказів, що дають обґрунтовані підстави для підозри, а надалі й обвинувачення у вчиненні злочинів.

ВідеоРозенблат подав позов проти України до Європейського суду з прав людини

Нардеп Борислав Розенблат домовляється допомогти закордонному інвестору обійти закон і отримати дозвіл на видобуток бурштину. Ціна питання - 200 тисяч долларів. НАБУ разом з САП ловлять охоронця нардепа з грошима у сумці. Здавалося б - фінал кар’єри. Але тільки не для українского політика. Мало того, що нардепа не садять, сам народний обранець іде в контрнаступ - подає на НАБУ до суду. Мовляв, стежили за ним незаконно. В чому секрет успіху народного обранця на прізвище Розенблат?

Розенблат подав позов проти України до Європейського суду з прав людини

Нагадаємо, в червні 2017 року Національне антикорупційне бюро України розкрило схему з видобутку бурштину, до якої причетні нардепи Розенблат і Поляков. Під виглядом рекультивації в Житомирській області планувався фактичний видобуток бурштину і надалі його реалізація через офшорну фірму, де засновником була сестра Розенблата.

Сума хабарів, отриманих у вказаній справі, – понад 300 тис. грн. 19 червня детективи НАБУ затримали охоронця народного депутата, який тоді ще був у "Блоці Петра Порошенка", Борислава Розенблата під час отримання хабара в розмірі 200 тис. доларів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції