Бюджетна децентралізація, яку проводить уряд, дозволила наповнити місцеві бюджети - нардеп

Дата публікації
Перегляди
561
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Бюджетна децентралізація, яку проводить уряд, дозволила наповнити місцеві бюджети - нардеп

Завдяки децентралізації місцеві бюджети отримали додаткові кошти / Фото: УНІАН

Павло Унгурян зазначив, що 80% екологічного податку і додатковий 5-тивідсотковий акциз залишаються в місцевих бюджетах.

Внаслідок децентралізації, яка є концепцією бюджетної політики Уряду Арсенія Яценюка, місцеві бюджети отримали додаткові кошти. 

Про це заявив народний депутат фракції "Народний фронт", член Комітету з питань бюджету Павло Унгурян, виступаючи з парламентської трибуни.

"Сьогодні переважна більшість великих, середніх та малих населених пунктів у свою дохідну частину отримали додаткові серйозні ресурси", - сказав він. 

"Наприклад, місто Южне Одеської області додатково отримало 55 млн грн, Одеса отримала 1,1 млрд грн до міського бюджету", - сказав представник "Народного фронту". 

Він підкреслив, що це дуже серйозна підтримка для місцевої громади. 

Павло Унгурян також зазначив, що 80% екологічного податку і додатковий 5-тивідсотковий акциз залишаються в місцевих бюджетах. 

"Є питання адміністрування певних податків, а також швидкого та поетапного виділення освітньої та медичної субвенцій для місцевого казначейства", - сказав він. 

"Необхідно дійти згоди щодо перерозподілу всередині району коштів між населеними пунктами, які збираються за рахунок додаткового акцизу, щоб ті населені пункти, які знаходяться на трасах та автодорогах і мають на своїй території автозаправні станції, магазини, готелі - могли ділитися з населеними пунктами, які не мають цієї дохідної частини", - сказав народний депутат. 

Він також закликав народних депутатів у п'ятницю, під час години запитань до Уряду, разом з Кабінетом Міністрів проаналізувати всі позитивні сторони дохідної частини бюджету. 

"Там, де потрібно скорегувати, допомогти - ми це швидко зробимо", - резюмував представник "Народного фронту".

Дата публікації
Перегляди
561
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація