Бюро ОБСЄ, попри протест України, включило росіян до списку спостерігачів за виборами

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У список потрапили 24 росіяни.

Бюро демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ попри протест України включило у список спостерігачів за президентськими виборами 24 росіян.

Про це у п'ятницю, 15 березня, пише ТАСС з посиланням на прес-секретаря бюро Томаса Раймера.

"БДІПЛ щойно направило до Центральної виборчої комісії України список імен, запропонованих державами ОБСЄ для участі як короткострокові спостерігачі в місії БДІПЛ зі спостереження за президентськими виборами в Україні. У список включені імена 24 осіб, запропонованих Російською Федерацією в якості спостерігачів", - зазначив Раймер.

Нагадаємо, 7 лютого, Верховна Рада заборонила громадянам Росії бути офіційними спостерігачами на виборах президента України, народних депутатів України та місцевих виборах. Президент Петро Порошенко ухвалений парламентом законопроект підписав. Європейська комісія своєю чергою не зраділа цьому рішенню.

Раніше Центральна виборча комісія РФ направила до російського МЗС список можливих учасників місії спостерігачів ОБСЄ на виборах президента України. А глава МЗС РФ Сергій Лавров стверджував, що Москва отримала запрошення на українські вибори.

Своєю чергою очільник МЗС України Павло Клімкін заявив, що його відомство не буде реєструвати офіційних спостерігачів від РФ на українських президентських виборах і сподівається на таке ж рішення від Центральної виборчої комісії.

ВідеоВибори-2019: ЦВК пояснила, чому замовила надрукувати 60 мільйонів бюлетенів

Центральна виборча комісія замовила надрукувати 60 мільйонів бюлетенів, тоді як виборців - лише 35 мільйонів. При цьому точну кількість українців, які братимуть участь у голосуванні, в ЦВК назвати не можуть. Кажуть, це стане відомо лише за тиждень до президентських виборів.

Вибори-2019: ЦВК пояснила, чому замовила надрукувати 60 мільйонів бюлетенів

Залиште свій коментар

Вибір редакції