Бютівцям обіцяли мордобій сьогодні не влаштовувати

Дата публікації
Перегляди
1033
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Бютівцям обіцяли мордобій сьогодні не влаштовувати

Єфремов запевнив, що ніяких сутичок не буде / Фото: daylife.com

Регіонали не повертатимуться сьогодні в залу Ради.

Фракція Партії регіонів сьогодні не повернеться в сесійну залу. Про це заявив в інтерв'ю журналістам лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

Він зазначив, що якщо завтра фракція БЮТ-Батьківщина не блокуватиме трибуну ВР, то парламент розглядатиме всі питання порядку денного, які були передбачені на сьогодні.

На запитання журналістів, чи не повториться ситуація, яка була в грудні минулого року, коли відбулась бійка в сесійній залі в зв'язку з розблокуванням трибуни, Єфремов відповів, що ніяких сутичок не буде, Партія регіонів не повертатиметься сьогодні в залу.

Нагадаємо, сьогодні народні обранці з фракції "БЮТ-Батьківщина" заблокували президію Верховної ради. Під час перерви у засіданні близько 20 парламентаріїв заблокували стільцями входи до президії з боку кабінету спікера.

Пізніше лідер фракції БЮТ Іван Кириленко заявив про можливе силове розблокування роботи парламенту. Як заявив Кириленко, силове розблокування відбутися в будь-який момент: "Будуть атакувати ті, у кого є бойовики", - пояснив депутат.

Читайте також:

БЮТ очікує бойовиків-регіоналів, які прориватимуть блокаду ВР

Регіонали не захотіли скористатися БЮТом в обмін на волю Тимошенко

БЮТ готовий здати чорнобильців за свободу Тимошенко

БЮТ і НУНС вимагають переписати закон під Тимошенко й Луценка

Бютівець не бачить в опозиції можливості виправдати Тимошенко

Наступна публікація