Бютівець зізнався, що лазером на Майдані світили з його номеру

Дата публікації
Перегляди
6992
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Бютівець зізнався, що лазером на Майдані світили з його номеру

На Новий рік на Майдані лазером висвітили "Юлі - Волю". Фото з Facebook Павловського

Андрій Павловський повідомив, що надпис "Юлі волю" на Майдані проектувався лазером з його номеру в готелі "Козацький".

Народний депутат від БЮТ Андрій Павловський визнав, що це з його номеру проектувався лазером напис "Юлі волю" на Майдані Незалежності під час святкування Нового року.

"Заявляю, що я був 31.01.2011 в готелі "Козацький" у 801 (оформлений на мене) з 22:00. З балкону цього номера о 23:55 почав проектуватись надпис "Юля тримайся", "Юлі волю", - написав політик на своїй сторінці у Facebook.

"Все, що заявляв про напад міліції, - правда. Після того як вони почали вибивати двері... я був перший, хто їх зустрів, попередивши, що увірвались у помешкання народного депутата!", - додав Павловський.

Напередодні бютівець заявив, що у ніч на 1 січня міліціонери вибили двері в номері готелю, де він з друзями святкував Новий рік, "без будь-яких пояснень увірвались у помешкання та вирвали з розеток всі електроприлади". Павловський повідомив, що готує заяви з цього приводу до МВС та Генпрокуратури.

Зі свого боку, в МВС відреагували на звинувачення Павловського, назвавши їх провокацією. В міліції пояснили, що "в новорічну ніч в номері готелю "Козацький" припиняли проекцію лазерних променів, який здійснювали "симпатики однієї з політичних сил", але вони не мали жодного відношення до Верховної ради".

У МВС наголосили, що використання подібного пристрою з порушеннями правил безпеки - у даному випадку небезпечний кут проекції променю - може призвести до серйозного травмування органів зору людини.

"Коли наряд міліції прибув за викликом, громадяни поводили себе зухвало, погрожували працівникам міліції", - зазначили в столичному управлінні.

Читайте також:

Міліція у "Козацькому" знешкоджувала лазер, а не заважала бютівцю святкувати

Бютівець: в новорічну ніч міліція ногами вибила мені двері

На Новий рік на Майдані лазером висвітили "Юлі - Волю"

Тимошенко зустріла Новий рік в компанії сусідки по камері

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6992
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація