Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Була людська розмова". Логвинський розповів, про що говорив з Холодницьким на "акваріумних" записах

Він розповів, про що саме вони розмовляли з антикорупційним прокурором.

Депутат "Народного фронту" Георгій Логвинський заявив, що розмова з головою Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким була звичайною і не стосувалася кримінальних проваджень.

Про це він розповів у кулуарах Ради, передає "Еспресо.TV".

За даними НАБУ, Логвинський обговорював з Холодницьким справу щодо компанії "Золотий Мандарин Оіл", яка, своєю чергою, судилася з Україною в Європейському суді з прав людини. У справі йдеться про те, що заступник мінстра юстиції Бернацький і уповноважений у справах ЄСПЛ Бабін зловживали службовим становищем на користь Логвинського.

"Це була людська розмова, яка не стосувалася взагалі кримінальних проваджень чи чогось ще. Була інформація, що через НАБУ був певний тиск, тому у цій сфері обговорювалась ціла низка процесів. Зокрема, кримінальне провадження, де я є постраждалим, про те, що група людей намагається мене дискредитувати і є ці покази у НАБУ", - сказав він.

Він додав, що розмовляв з Холодницьким про незаконні обшуки і кримінальну справу, в якій сам виявився потерпілим. 

За словами Логвинського, зустріч призначав не він, в ній мали брати участь ще четверо депутатів від опозиції та позафракційні.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро оприлюднило фрагменти розсекречених матеріалів негласних слідчих дій стосовно керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. 

ВідеоХолодницький заявляє про монтаж аудіозаписів, оприлюднених НАБУ

Керівники НАБУ та САП з’явилися у Верховній Раді одночасно, і навіть сіли поруч. Але - між собою не спілкувалися. За годину до виступу у Верховній Раді НАБУ оприлюднило записи прослуховування з кабінету керівника САП. Ситник, який ці плівки і оприлюднив, їхній зміст з парламентської трибуни практично не коментував.

Холодницький заявляє про монтаж аудіозаписів, оприлюднених НАБУ

Нещодавно стало відомо, що Назара Холодницького прослуховували. В його кабінеті в акваріумі була знайдена відповідна апаратура. Прослуховуванням займались слідчі ГПУ та НАБУ.

30 березня генеральний прокурор Юрій Луценко звернувся до Квалифікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів з проханням розглянути питання звільнення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. Цього ж дня антикорупційного прокурора викликали на допит до Генпрокуратури, але він не з'явився. 

Підставою для відкриття кримінального провадження проти керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького стала отримана інформація, що він перешкоджає розслідуванню в одеській справі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції