Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Це історія про пригрітих Порошенком сепаратистів: нардеп Білецький прокоментував скандальні ініціативи Кернеса

Це історія про пригрітих Порошенком сепаратистів: нардеп Білецький прокоментував скандальні ініціативи Кернеса

Мер Харкова хоче знищити волонтерський намет на площі Свободи та повернути ім’я Жукова одній із вулиць міста.

Поразку на президентських виборах Петра Порошенка частина антиукраїнськи налаштованих політиків сприйняла за власну перемогу та можливість здійснити реванш. Так вважає народний депутат і лідер партії "Національний корпус" Андрій Білецький.

"Мер Харкова Геннадій Кернес до Майдану серйозно вкладався в "Оплот". Під час Майдану з ним уже готувався до проголошення ХНР. Плани провалилися", - зауважив Білецький. Він вважає, що чинний президент і генпрокурор Юрій Луценко "заплющили очі на антидержавну діяльність Кернеса" і гарантували йому недоторканність. Саме це, на думку Білецького, і уможливило останні події в Харкові.

Відео Харківська влада хоче знести намет, де збирають допомогу українським захисникам

Протистояння волонтерів та комунальників сталось у середмісті Харкова. Битва точиться за намет, де активісти вже п’ятий рік збирають допомогу для українських бійців. Міська влада постановила намет прибрати, волонтери відмовляються. Зранку в місці біля намету заявились працівники тепломережі - ледь не дійшло до сутички. Чому волонтери і комунальники ледь не почубилися, дізнавалась ТСН.    

Харківська влада хоче знести намет, де збирають допомогу українським захисникам

"Українофоб Кернес хоче репресувати Григоренко на карті Харкова і повернути проспекту ім'я українофоба Жукова. Всі ми розуміємо, що це історія не про вулиці і не про Другу світову. Це історія про пригрітих режимом Порошенка реальних сепаратистів, які підняли голови", - вважає депутат.

При цьому Білецький звернувся безпосередньо до антиукраїнськи налаштованих політиків. "Товариші сепаратисти. Ми розуміємо, що ви знайдете спільну мову з будь-якою владою, хто б не прийшов. Але не забувайте, що влада змінюються, а ми – ні. Хто б вам зараз не гарантував безпеку і комфорт, країна не дозволить ні ХНР, ні повернення руського міра. Ми знаємо, що робити з такими, як ви. Ні Порошенко, ні Зеленський вам не допоможуть. Реваншу не буде! ", - заявив лідер "Національного корпусу".

Залиште свій коментар

Вибір редакції