Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Це не про Донбас": Клімкін прокоментував ідею Путіна щодо референдуму

На думку міністра, Кремль хоче розвалити Україну.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що ніхто не вірить в ідею президента Росії Володимира Путіна провести референдум на Донбасі.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Ніхто, буквально ніхто не вірить у будь-яку можливість вільного і чесного волевиявлення на Донбасі в умовах російської окупації. Щодо політичних та юридичних аспектів всім і так все зрозуміло", - зазначив міністр.

Клімкін вважає, що за допомогою "референдуму" Кремль хоче здійснити "федералізацію" України і врешті "розвалити" її.

"Росію Донбас зовсім не цікавить, і наші, українські громадяни на Донбасі, звичайно, теж. Згадайте російські пасажі про федералізацію України, і ви одразу зрозумієте, що це не про Донбас. Це свого роду "репетиція", яку Кремлівський режим штовхатиме, щоб розвалити нашу країну. Їм це не вдасться!", - зазначив голова МЗС України.

Раніше ЗМІ повідомляли, що президент Росії Володимир Путін розповів російським дипломатам, що він запропонував президентові США Дональду Трампу провести референдум на Донбасі. Пропозиція Путіна полягає у проведенні референдуму на окупованих територіях Донбасу під міжнародним патронатом, під час якого місцеві мешканці мають висловитися щодо статусу цих територій. Трамп нібито попросив Путіна не обговорювати цю ідею під час прес-конференції після гельсінської зустрічі, щоб дати йому час її обдумати.

Речник Ради національної безпеки США Гаррет Маркіз заявив, що Білий дім не розглядає ідею російського президента Володимира Путіна провести референдум на Донбасі. Посадовець зазначив, що можливість для проведення референдуму не передбачена Мінськими угодами. Більше того, референдум на неконтрольованій території України буде нелегітимним.

Залиште свій коментар

Вибір редакції