Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Це не регулярне щотижневе інтерв'ю". Гончарук відмовився коментувати зустріч з Коломойським

Зустріч з бізнесменом відбулася в Офісі президента 10 вересня.

Глава Кабміну Олексій Гончарук відмовився коментувати зустріч з бізнесменом Ігорем Коломойський, яка відбулася в Офісі президента.

Про те, як минула зустріч з Коломойським і про місію МВФ, очільника Кабміну запитали журналісти під час брифінгу після засідання уряду.

Гончарук закликав запитувати про підсумки роботи Кабінету Міністрів. "Колеги, я б хотів підкреслити формат таких зустрічей: закликаю вас обговорювати ті теми, які ми піднімаємо за підсумками засідання. Це не регулярне щотижневе інтерв'ю. Я прокоментую ті факти, які буду вважати за необхідне коментувати в інтерв'ю, в окремих виступах", - сказав він.

Гончарук також повідомив, що говорити про результати місії МВФ рано, оскільки вона лише почалася. Переговори ж триватимуть до 24 вересня.

Як повідомлялося, 10 вересня Володимир Зеленський провів зустріч із бізнесменом ексголовою Дніпропетровської облдержадміністрації Ігорем Коломойським. На зустрічі також були прем'єр-міністр Олексій Гончарук, керівник Офісу президента Андрій Богдан, перший помічник президента Сергій Шефір, міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель. 

Відео Зеленський вів перемовини з Ахметовим, Коломойським і Пінчуком

Про це президент розказав на зустрічі влади та бізнесу. Зеленський каже, що домовленості стосуються Донбасу. Зокрема про інвестиції у підконтрольні Україні території: щонайменше, за словами Зеленського, 300 мільярдів гривень. При цьому Володимир Зеленський запевняє, що ніяких преференцій олігархам не буде.    

Зеленський вів перемовини з Ахметовим, Коломойським і Пінчуком

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції