Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Це природний процес". Керівник податкової служби розповів про свою співпрацю із Зеленським

Верланов має контракт на п'ять років.

Голова Державної податкової служби Сергій Верланов, якого призначив Кабмін, співпрацюватиме із новообраним президентом України Володимиром Зеленським.

Про це керівник Державної податкової служби розповів в інтерв'ю ТСН.

За його словами, це природний процес. Верланов має контракт на п'ять років. На запитання, чи зможе його змістити новий Кабмін, відповів, що його статус регулює законодавство.

"Мій статус, як і статус будь-якого службовця категорії "А", регулюється законом про держслужбу. Там є конкретні підстави для мого звільнення", - сказав він

Нагадаємо, 18 грудня 2018 року уряд України схвалив з доопрацюванням постанову про реорганізацію Державної фіскальної служби (ДФС) шляхом поділу на Державну податкову і Державну митну служби. 8 травня нинішнього року Кабінет міністрів України призначив Сергія Верланова очільником новоствореної Державної податкової служби. 

Про плани Верланова на новій посаді читайте в його інтерв'ю ТСН.

ВідеоТСН поспілкувалась з новим очільником податкової служби

Кабмін призначив нового очільника податкової служби. Ним став Сергій Верланов. Зараз якраз триває реформування державної фіскальної служби, а тому було оголошено конкурс окремо на очільника податкової, і на голову митниці.  

ТСН поспілкувалась з новим очільником податкової служби

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції