"Це треш" - Порошенко у суді прокоментував інкриміновану йому справу

"Це треш" - Порошенко у суді прокоментував інкриміновану йому справу

Фото: Ірина Геращенко/Facebook

Печерський суд почав обирати запобіжний захід Порошенку.

П'ятий президент України Петро Порошенко, виступаючи у Печерському суді Києва, де йому обирають запобіжний захід, назвав інкриміновану йому справу "трешом". А над відкриттям кримінальних справ проти нього, Порошенко каже, що правоохоронці і слідчі Госбюро розслідувань буцімто працювали від президентських виборів в 2019 році.

Про це він сказав під час своєї промови у суді 18 червня.

"Я дуже дякую за такий рівень міжнародної уваги до цього трешу. І треш - це не є неповага до суду. Треш - це є дослівне цитування вашого генерального прокурора Руслана Рябошапки, який на 100% був людиною вашої влади і який чітко наголосив, що все що міститься в цій так званій справі - це є треш. Для українців, які не дуже володіють англійською мовою, я хочу пояснити, треш - це є сміття. І це оцінка генерального прокурора. А місце для сміття - у відрі прибиральниці, а не в українському судді", - заявив Порошенко.

П'ятий президент також заявив, що призначене судове засідання саме на 18 червня є цинічним рішенням. Оскільки через це, як відомо, довелося перенести похорон його батька Олексія, який помер 16 червня. 

"Але Порошенко хабарів не бере, не брав і брати не буде. Я не почув, щоб ви заявили розрекламовану заяву про перенесення засідання. Чи правильно я розумію, що це був фейк?. І друга позиція. Чому я спокійно так на це реагую. Тому що, читаючи "правову галімотью" викладену в цих папірцях, я відчуваю те, що в радянські часи називалося "чувством глубокого удовлетворения". Бо від виборів минуло 14 місяців і 14 місяців, отримуючи рахунком коштів платників податків десятки і десятки тисяч заробітної платні, сотні працівників прокуратури та ДБР займалися виключно Порошенком. І за 14 місяців ви знайшли оці дурниці...", - висловився Петро Порошенко.

Нагадаємо, Петро Порошенко 18 червня заявив, що проти нього відкрили ще одну справу за розпалювання міжрелігійної ворожнечі шляхом отримання Томосу і створення православної церкви України. 

Раніше повідомлялося:

  • 3 червня ДБР викликало Порошенка на допит через прослуховування на міжнародних переговорах.
  • 8 червня генпрокурорка Ірина Венедіктова порушила справу проти експрезидента.
  • 10 червня стало відомо, що слідчі Державного бюро розслідувань вирішують питання щодо обрання п'ятому президенту України Петру Порошенку запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Його адвокат Ілля Новіков заявив, що допит Порошенка в ДБР у справі про переміщення через кордон картин не відбувся. Натомість йому намагалися оголосити підозру у справі про призначення заступника керівника Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка, а Порошенко покинув будівлю. 
  • 10 червня Порошенко пішов до Офісу генпрокурора. Однак після візиту він заявив, що Венедіктова не вручила йому підозру.

Петру Порошенку оголосили підозру про тиск на посадову особу

Петру Порошенку оголосили підозру про тиск на посадову особу

Повʼязані теми:

Наступна публікація