Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Це вистава, а не демократія": в українському уряді прокоментували кадрові перестановки в РФ

До новин із Москви в Києві поставилися спокійно.

Українська влада не вважає останні кадрові новини з Росії якоюсь сенсацією. Це дав зрозуміти у коментарі журналістам міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба, повідомляє Укрінформ.

На думку урядовця, зміни в керівних органах виконавчої влади РФ свідчать не про реальний демократичний процес, а про реалізацію таємних домовленостей. "Ми розуміємо: все, що відбувається в Росії на такому рівні, - це добре зрежисовані вистави, це не є продукт прямої, реальної і живої демократії", - пояснив представник Кабміну.

Кулеба пояснив, що про зміни в Москві можна говорити хіба що умовно. "Я думаю, що вони там про все домовилися. Не дивуюся, що вже Дмитро Медведєв отримав гідну альтернативну посаду", - сказав він.

Як повідомлялося, президент РФ Володимир Путін оголосив про бажання змінити російську конституцію, після чого прем’єр Дмитро Медведєв разом з усім урядом подав у відставку, яку глава Кремля оперативно прийняв. Він також висловив бажання призначити вже колишнього прем’єра заступником секретаря російського Радбезу.

Відео 20 років спільної праці: чому Путін відправив Медведєва у відставку

Курс на довічне президентство й відставка російського уряду в повному складі. Тільки-но Путін оголосив про бажання змінити конституцію, неочікувано   разом із усіма міністрами склали повноваження. Йдеться про розпад багаторічного тандему? Чи Путін вже має нову посаду для партнера? Детальніше – у сюжеті.  

20 років спільної праці: чому Путін відправив Медведєва у відставку

Залиште свій коментар

Вибір редакції