"Це визнання". В "Укрспирті" пораділи потраплянню до санкційного списку Росії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У компанії засудили агресію РФ проти України.

У державному підприємстві "Укрспирт" покепкували над появою компанії у списку санкцій Росії проти України, назвавши це "визнанням".

Про це йдеться у заяві компанії на Facebook.

"56 місце ДП "Укрспирт" у російському санкційному списку - це визнання нашої стратегії на диверсифікацію виробництва, ініціатив із провадження обов`язкової високооктанової, органічної добавки-біоетанол, яка частково зменшить імпортозалежність від російських нафтопродуктів та конкурентноспроможності української економіки", - заявили в "Укрспирті".

ВідеоМосква запровадила антиукраїнські санкції "через недружні дії України щодо росіян"

 68 компаній та 322 громадяни України. З керівників держави під санкції потрапили голова Верховної Ради Андрій Парубій, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, генпрокурор України Юрій Луценко, голова нацполіції Сергій Князєв, міністр культури Євген Нищук, очільниця МОЗ Уляна Супрун та низка народних депутатів, зокрема, і син Петра Порошенка - Олексій. 

Москва запровадила антиукраїнські санкції "через недружні дії України щодо росіян"

Також у компанії наголосили, що їхні юристи вже підготували і подали до Верховної Ради законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку сфери виробництва рідкого палива з біомаси та впровадження критеріїв сталості рідкого палива з біомаси та біогазу, призначеного для використання в галузі транспорту” для створення українського паливного продукту, який зменшить залежність від імпорту російських нафтопродуктів в Україні.

"Від вересня 2017 року, з приходом нової команди припинено будь-які контакти з РФ, ДП "Укрспирт" не постачає власної продукції до Російської Федерації та не споживає її сировину і комплектуючі у виробництві. До модернізації підприємства ми залучаємо вітчизняні, австрійські та китайські інжинирінгові компанії. Головними напрямками нашої діяльності є внутрішній споживчий ринок та експорт до Польщі, Туреччини, Німеччини та Азербайджану", - додали в "Укрспирті".

Водночас у компанії пожалкували, що не всі учасники лікеро-горілчаного ринку, особливо горілчані компанії, відомі бренди, дотримуються такої стратегії та продовжують виробництво і продаж лікеро-горілчаної продукції в РФ та на окупованих територіях, сплачують там акцизи, податки та підтримують ворожу агресію.

"Звертаємось до всіх учасників ринку, негайно зупинити виробництво та продаж лікеро-горілчаної продукції в Російській Федерації та на окупованих територіях. Керівництво ДП "Укрспирт" і весь трудовий колектив засуджує агресію Російської Федерації проти України і вважає її країною-агресором, а також чекає від всіх наших партнерів офіційної заяви щодо цього", - резюмували в "Укрспирті".

Хеловін вдався! ‼️56 місце ДП «Укрспирт» у російському санкційному списку це визнання. 56 місце ДП «Укрспирт» у...

Опубликовано Укрспирт Четверг, 1 ноября 2018 г.

Нагадаємо, 1 листопада прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв підписав постанову про введення санкцій проти 322 осіб та 68 компаній України. До списку потрапили 12 українських урядовців. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції